Усатая полосатая• 27 февраля 2021
З чого дешевше зробити сходи?
Сходи в котеджі з першого на другий поверх. Потрібно бюджетний варіант.
На підлозі першого поверха - плитка під мармур. Можна сходи з такої ж плитки?
Усатая полосатая
• 27 февраля 2021
Ответ дляTerM
Плитка клеится только на бетонные ступени, а бетонные ступени это не автоматически не дёшево.
Самый бюджетный и быстрый вариант - деревянные, по металлическим сварным косоурам. Хотя и этот вариант тоже относительно ´дешевый´.
Бетонні вже є
Усатая полосатая
• 27 февраля 2021
Ответ дляАстановитесь
Если есть бетонный каркас - можно.
Є
Усатая полосатая
• 27 февраля 2021
Ответ дляАстановитесь
Если есть бетонный каркас - можно.
Буде дешевше, ніж дерево?
Астановитесь• 27 февраля 2021
Ответ дляУсатая полосатая
Є
Значит ищите бюджетную плитку и будет вариант дешевле чем другие.
Баба Яга• 01 марта 2021
Автор, ми знайшли плитку, яка нам підходить по розміру, 30*120, 2 см товщиною під дерево і зараз облицьовуємо нею сходи. Дешевше, ніж дерево вийде точно. Ще таку плитку бачила під бетон.
Усатая полосатая
• 01 марта 2021
Ответ дляБаба Яга
А можете скинути ссилку на плитку? Або навіть фото готових сходів?
Баба Яга• 02 марта 2021
Ответ дляУсатая полосатая
Поки ми в процесі)) тільки таке фото є
Баба Яга• 02 марта 2021
Ответ дляУсатая полосатая
Усатая полосатая
• 02 марта 2021
Ответ дляБаба Яга
Поки ми в процесі)) тільки таке фото є
Дякую! Гарно
А як з краями сходинок, вони гострі чи буде якесь закінчення?