Тріль!• 28 февраля 2021
Порекомендуйте детектив українською мовою
Для жінки 60+. Класику вона перечитала, якісь новітні містифікації й трилери їй, мабуть, не сподобаються. Щось більш класичне, але із захопливим сюжетом, з інтригою. Буду дуже вдячна...
Улучшанский-Ухудшанский• 28 февраля 2021
Захватывает и пишет очень интересно, легко читается на укр языке, даже не замечаешь это
всемВсёИмного• 28 февраля 2021
Рекомендую ретро-детективы А. Кокотюхи «Адвокат із Личаківської», «Привид із валової», «Різник із Городоцької», «Автомобіль із Пекарської», «Коханка з площі Ринок». Интересные.
OksanaVasa• 24 марта 2021
Моя бабуся працює викладачем всесвітньої літератури у Харківській державній академії культури. Вона за своє життя стільки книжок перечитала, що я напевно не зможу її наздогнати і через 60 років. Дуже розумна жінка. Ось тільки зір у неї поганеньким став, заборонили читати і напружувати очі. А детективи любить більш за все, раніше кожного дня читала. Ось тут можна слухати аудіокниги детективи українською мовою. Величезний вибір цікавих детективів, можливо вам теж буде корисною ця інформація. Як на мене, ідеальний варіант у такій ситуації.