Тріль!• 28 февраля 2021

Порекомендуйте детектив українською мовою

Для жінки 60+. Класику вона перечитала, якісь новітні містифікації й трилери їй, мабуть, не сподобаються. Щось більш класичне, але із захопливим сюжетом, з інтригою. Буду дуже вдячна...
Улучшанский-Ухудшанский• 28 февраля 2021
Максим Кидрук
Захватывает и пишет очень интересно, легко читается на укр языке, даже не замечаешь это
AnnaOst• 28 февраля 2021
Серия о детективе Иване Карповиче Пидипрыгору Владислава Ивченко. Наш ответ Акунину)
Хи хи, ну ну• 28 февраля 2021
Крис Тведт
всемВсёИмного• 28 февраля 2021
Рекомендую ретро-детективы А. Кокотюхи «Адвокат із Личаківської», «Привид із валової», «Різник із Городоцької», «Автомобіль із Пекарської», «Коханка з площі Ринок». Интересные.
Doctor Luck• 28 февраля 2021
’Трава нічого не ховає’ Герд Нюквіст. Переклала Ольга Сенюк.
МоДнАя_КоШеЧкА• 28 февраля 2021
Українською є переклад серії про Корморана Страйка, раджу
МоДнАя_КоШеЧкА• 28 февраля 2021
Власне, обирайте, що вам до вподоби https://www.yakaboo.ua/ua/knigi/hudozhestvennaja-l...
OksanaVasa• 24 марта 2021
Моя бабуся працює викладачем всесвітньої літератури у Харківській державній академії культури. Вона за своє життя стільки книжок перечитала, що я напевно не зможу її наздогнати і через 60 років. Дуже розумна жінка. Ось тільки зір у неї поганеньким став, заборонили читати і напружувати очі. А детективи любить більш за все, раніше кожного дня читала. Ось тут https://4read.org/detektiv/ можна слухати аудіокниги детективи українською мовою. Величезний вибір цікавих детективів, можливо вам теж буде корисною ця інформація. Як на мене, ідеальний варіант у такій ситуації.