28 февраля 2021

Поскаржитись. Не будьте ніколи як я, не повторюйте мої помилки.

Я розлучаюсь. Я - тряпка, яка терпіла побої, яка все пробачала і., навіть, зради. Він зраджує мені. Я сама себе знецінилась. Я просто хотіла любові там, де її немає і не було. Проблема в мені, я це все дозволила і вчасно не пішла. В моєму житті нічого правильно не складається. Винна в цьому я. Я сама свідомо була з людиною, яка мене не любила і не любить. Яка завжди була жадна до мене, яка зі мною не спала, яка мене не обіймала і не цілувала. Я невдаха, яка не змогла дати своїй дитині сім’ю. Роботи нема, грошей теж, гарного вигляду теж. Я просрала життя, освіти немає теж. Головою не думала, це теж правда. Я нещаслива в усіх аспектах життя. Я нічого не вмію і не знаю. Що я тепер буду робити я не знаю, але те що я - непотріб, добре усвідомлюю. Для мене розлучення було щось страшним. Бо після цього я себе ніколи не зберу по кусочках, бо я настільки неадекватна, що досі після всього люблю цю людину, не можу розлюбити і забути. Мені тільки до психолога, який не факт, що допоможе. У мене колись було багато мрій, планів, амбіцій . Не залишилось нічого. Я виглядаю в 24 на 44, груба, не гарна, без роботи і без нічого, без таланту жодного, розлучена і з дитиною. Хтось подумає, а нащо тут ти скаржишся, якщо сама так собі в житті нашкодила? А пишу це тут, щоб ви ніколи не були, як я. Я нікого більше не зустріну, хто мене би любив, а я і так не зустрічала по факту. Просто я маю чомусь всередині дуже багато любові, яку так мріяла б віддавати комусь. Світ жорстокий, нащо я така мама дитині? Просто жах. Я ніколи не думала, що до такого дійду і буду настільки бідна фінансово і морально. Тому ніколи не варто зарікатися ні від чого...В моєму житті одні проблеми і проблеми. Болячки, зайвих 20 кг які ніколи не скину. Ні чоловіка коханого, ні сім’ї ні машини ні одягу ні поваги ні друзів ні грошей ні житла нічого. Мораль така: не будьте як я.
Марс атакует 28 февраля 2021
Всё будет хорошо, верьте!!!
Самая СоветЧиваЯ 28 февраля 2021
А что Вы так зациклились на любови то? Хлеб ею не намажешь. Вытирайте слезы, и работать. Учиться. И снова работать. А мудаков везде хватает.
Сегодня на диете 28 февраля 2021
О боже. Успокойтесь пожалуйста. Вам 24!!!!!
24!
Бабка-ежика 28 февраля 2021
Вам всего лишь 24!!!! Вербте в себе и а ...чудо) все будет хорошо.
Советчица Года 28 февраля 2021
А дітей нема, автор?
Каркуша Клара 28 февраля 2021
Какие ваши годы... вам только 24! Все ещё впереди! И отлично, что глаза открылись не в 40 или 50, когда уже жизнь прожита и второй не будет.
Жена аллигатора 28 февраля 2021
Ответ дляМарс атакует
Всё будет хорошо, верьте!!!
а вы откуда знаете
автор Шиворот Навыворот 28 февраля 2021
Ответ дляСоветчица Года
А дітей нема, автор?
Є.
Не фонарь 28 февраля 2021
Боже,вам всего 24.
Всё у Вас будет хорошо,и любимый мужчина,и вернётесь в 90/69/90.
Если смогли написать о таком,то и сможете подняться после падения.
Поставьте цель и идите к ней.
ВундерКИНГ 28 февраля 2021
Ответ дляКаркуша Клара
Какие ваши годы... вам только 24! Все ещё впереди! И отлично, что глаза открылись не в 40 или 50, когда уже жизнь прожита и второй не будет.
Это да. В 40 после кризиса идет переосмысление прожитого и глаза открываются у многих
Хомяк с пастой 28 февраля 2021
Мораль мы поняли. А проблема в чем? Вы умирать завтра собрались и не успеете наладить свою жизнь? Или куда-то торопитесь?
Марс атакует 28 февраля 2021
Ответ дляЖена аллигатора
а вы откуда знаете
Потому что хуже, уже не может быть.
курасаны 28 февраля 2021
Ви,- не непотріб, ви- розумна і вам лише 24! Худейте, учитесь, все еще будет, если захотите.
Советчица Года 28 февраля 2021
Ответ дляШиворот Навыворот
Є.
Ну так всю свою любов на них і спрямуйте, а там і собою займетесь і чоловіка адекватного знайдете, освойте новий напрям, працюйте віддалено, зараз безліч курсів та тренінгів безкоштовних
автор Шиворот Навыворот 28 февраля 2021
Ответ длякурасаны
Ви,- не непотріб, ви- розумна і вам лише 24! Худейте, учитесь, все еще будет, если захотите.
Якби я була розумна, то так собі життя не зіпсувала б.
Гомосноб 28 февраля 2021
Капец, я думала пишет женщина лет 50
А це дитина
Вам всего лишь 24
Жерица ночи 28 февраля 2021
Вам всего 24!
У Вас есть ради кого жить,это Ваш ребёнок.
Сейчас кажется что Вы на дне,но всё можно изменить,со временем.
Не опускайте руки,верьте что эти трудности временные,нужно пережить этот этап в жизни.
Всё будет хорошо,у Вас вся жизнь впереди!
Гомосноб 28 февраля 2021
Ответ дляШиворот Навыворот
Якби я була розумна, то так собі життя не зіпсувала б.
Сколько ребенку
автор Шиворот Навыворот 28 февраля 2021
Ответ дляЖерица ночи
Вам всего 24!
У Вас есть ради кого жить,это Ваш ребёнок.
Сейчас кажется что Вы на дне,но всё можно изменить,со временем.
Не опускайте руки,верьте что эти трудности временные,нужно пережить этот этап в жизни.
Всё будет хорошо,у Вас вся жизнь впереди!
Мені казав колишній, що я вже стара... Тому здається, що часу вже ні на що немає.
автор Шиворот Навыворот 28 февраля 2021
Ответ дляГомосноб
Сколько ребенку
2,5
Зефирная попка 28 февраля 2021
24...У вас все життя попереду!
автор Шиворот Навыворот 28 февраля 2021
Ответ дляСоветчица Года
Ну так всю свою любов на них і спрямуйте, а там і собою займетесь і чоловіка адекватного знайдете, освойте новий напрям, працюйте віддалено, зараз безліч курсів та тренінгів безкоштовних
Хто мене з дитиною візьме вже ніхто більше
Жерица ночи 28 февраля 2021
Ответ дляКаркуша Клара
Какие ваши годы... вам только 24! Все ещё впереди! И отлично, что глаза открылись не в 40 или 50, когда уже жизнь прожита и второй не будет.
Вы серьезно,что в 40 жизнь прожита?
автор Шиворот Навыворот 28 февраля 2021
Ответ дляЗефирная попка
24...У вас все життя попереду!
З дитиною? Це ілюзія...
Нарисовалось 28 февраля 2021
24,я думала вам під 40
Все попереду,люди в такому віці ще і в стосунках не були,а у вас уже досвід((
Гомосноб 28 февраля 2021
Ответ дляШиворот Навыворот
Мені казав колишній, що я вже стара... Тому здається, що часу вже ні на що немає.
Мне в 17 казались 25летние стариками
Сейчас в 42 чёт 60 летние молодые
Будет 34,44,54,64,74,84
Это вы от усталости занепали духом
Жерица ночи 28 февраля 2021
Ответ дляШиворот Навыворот
Хто мене з дитиною візьме вже ніхто більше
Мою соседку с 3-мя взяли.
курасаны 28 февраля 2021
Ответ дляШиворот Навыворот
Якби я була розумна, то так собі життя не зіпсувала б.
Вам 24, а не 84, вся жизнь впереди
Скорая помощь 28 февраля 2021
Ответ дляКаркуша Клара
Какие ваши годы... вам только 24! Все ещё впереди! И отлично, что глаза открылись не в 40 или 50, когда уже жизнь прожита и второй не будет.
Какая жизнь прожита в 40??? Вы о чем???
ПлакалаВАвтомобиле 28 февраля 2021
Остановилась на отметке 24, дальше не читала - автор плюньте и забудьте, еще можно и образование получить и стать оччченннь успешной барышней. Перемелется - мука будет. Сделайте выводы и ни в какие отношения сейчас не вступайте, пока сами на ноги не встанете, поднимите себя морально...