Барышня_Смольный• 01 марта 2021

Прийшов позов банку

Доброго вечора. На мене банк подав до суду, за місцем реєстрації, а фактично я проживаю в іншому місті. Зрозуміло, що хочу написати відзив, але знаходжусь дуже далеко від дому. Чи можливо, знаючи номер справи, ознайомитися з позовними вимогами на якомусь сайті/сервісі? Так було зручніше мені. Розумію, що це малоймовірно, але раптом...
Клевотница• 01 марта 2021
ні,
треба робити запит в канцелярію суду, але він подається з док-тами, що посвідчують.особу
Гл. Амурная• 01 марта 2021
У юристов , адвокатов и нотариусов есть возможность ознакомиться с делом до суда в электронном виде.
Клевотница• 01 марта 2021
і не зволікайте, не ігнорте, бо банк викрутить все під себе. адвокат підкаже, що робити
Мамзелькин• 01 марта 2021
Есть такое, гуглите.
Клевотница• 01 марта 2021
Ответ дляГл. Амурная
це якщо юрист має ліцензію адвокатську і поацює з відповідними інтернет-сервісами і то не факт.
к.Буланова• 01 марта 2021
У рядок ’Сторона по справі’ вписуєте прізвище, ім´я по батькові і знайомтися
https://court.gov.ua/fair/
автор Барышня_Смольный • 01 марта 2021
Ответ дляк.Буланова
https://court.gov.ua/fair/
Там лише інфо особа 1 звернулася із позовом до особа 2, без конкретики.
к.Буланова• 01 марта 2021
Ответ дляБарышня_Смольный
Ну так в загальних рисах зрозуміло вам про що йдеться?
автор Барышня_Смольный • 01 марта 2021
Ответ дляк.Буланова
Але ж відзив нормально написати юрист не зможе, потрібно знати детально позовні вимоги, ціну позову і інше. Прийдеться їхати додому. Ще можливо в електронному суді подивитися, але потрібно мати ЕЦП.