забиякина• 11 марта 2021

Чоловік переглядає у Тік Тоці еротичні відео.Ваші дії?

Цікаво дізнатися,щоб робили б інші.Побачила,що чоловік переглядає відео жінок,дівчат напівоголених у тік Тоці.Відео еротичні-переставлення ніг,попи,груди і т.п.При цьому 50% це жінки у віці 38-50 років.Як би ви на це зреагували?Чоловікові 45,сексу немає вже 5 місяців((((
Жидкость для снятия глаз• 12 марта 2021
Ответ длязабиякина
Та я уже і не хочу.Я вже йому казала,як шо то дорога вільна-вперед і з музикою на погути істинного кохання.Але будинок і бізнес залишається у мене,не хоче...
если ваш личный добрачный дом и бизнесс? Резонно.
А если нет - то легко может ответить вам тем же на любую вашу претензию

автор забиякина • 12 марта 2021
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Звичайно все придбано у шлюбі,до мене у нього тільки гульки і брендовані одяг був у голові.Але я ж даю йому волю))Не думаю,що він буде почуватися таким птахом вільним- з хворою свекрухою,купою дітей,недобудованим будинком і бізнесом у якому не шарить)))що ж ви така озлоблена на мене?так і стараєтесь укольнути.
Жидкость для снятия глаз• 12 марта 2021
Ответ длязабиякина
Мне вообще все равно, если честно
Давать волю - правильный выбор тем более вам уже все равно, вы сами написали.
автор забиякина • 12 марта 2021
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Мне вообще все равно, если честно
Так я це пропонувала і неодноразово.Не хоче.Я ж чудово розумію,що я хороша дружина.І більше того він теж це розуміє.Але чомусь вирішив принижувати мене.Я і в перегляд цих відео не збираюсь втручатись,нехай тішиться.Я ж теж люблю порно,правда цікавіше))Просто мене колись ганив,що дивлюсь😊,а сам не ликом шитий...
Жидкость для снятия глаз• 12 марта 2021
Ответ длязабиякина
Не поняла, что неоднарозово пропонувала? Дать волю и не лазить в его телефоне?
Как это не хочет? Он вас насильно заставляет в его тиктоках лазить?

Ну скажите - не хочу сейчас, потом посмотрю на твоих баб ахаха
автор забиякина • 12 марта 2021
Ответ дляЖидкость для снятия глаз

Ні))Пропонувала розійтись