забиякина• 11 марта 2021

Чоловік переглядає у Тік Тоці еротичні відео.Ваші дії?

Цікаво дізнатися,щоб робили б інші.Побачила,що чоловік переглядає відео жінок,дівчат напівоголених у тік Тоці.Відео еротичні-переставлення ніг,попи,груди і т.п.При цьому 50% це жінки у віці 38-50 років.Як би ви на це зреагували?Чоловікові 45,сексу немає вже 5 місяців((((
Кукусикиииииии• 12 марта 2021
Ответ длязабиякина
Я народила 4.5 місяці тому.Він одразу перейшов спати в іншу кімнату,щоб висипатись.І досі так і спить окремо.
И что? Я не вижу связи. У вас секс только ночью? И если да,то после может идти спать в другую комнату. Странно у вас как-то

автор забиякина • 12 марта 2021
Ответ дляКлин_Кляйн
Ну так ему высыпаттся хочется, на работу же с утра. Вот и дрюкает потихоньку. Все норм, вы скоро прийдете в норму. Секс наладится.
У многих после рождения детей такое в семье. Пусть себе дрюкает. Была бы шалава, не смотрел бы точно. Сидел бы в туалете и тыкал ей смс.
Та ну...Дрюкати 5 місяців і жодного разу навіть на мінєт ненапроситись?!Вибачте,за таку відвертість але тут же всі дорослі)
Путающаяся• 12 марта 2021
По роже получил бы. Хотя мой ответ не популярен на Советчице, понимаю.
Жидкость для снятия глаз• 12 марта 2021
Ответ дляМастер Пис
Я тоже на голых баб смотрю, возбуждаюсь и мастурбирую на ночь.
Жидкость для снятия глаз• 12 марта 2021
Ответ дляКлин_Кляйн
Мне за 40. Честно, отгреб бы по полной, за таких уродин)) Мы вместе смотрим на красивых))
автор забиякина • 12 марта 2021
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Варианта два:
1. УдОлить Окаунт мужа
2. Забить. Пусть др...т.

Но тетьки - Ох и предпочтения у вашего
Ну а мені знаєте,як на таке дивитись.Там ж ще один хороший екземпляр(((Я за вагітність на 8 кг поправилась.Та це не настільки критично.Себе не запускаю і от маєш...Мені просто він тепер такий неприємний.
Научительница• 12 марта 2021
Не знаю, не большого ума и запросов муж. На такое смотреть?
Хм.
Ей Богу, лучше бы уже на Джоли смотрел и Кейт Бекинсейл.
автор забиякина • 12 марта 2021
Ответ дляКукусикиииииии
Та до цього було по різному.Дитина ж не перша.В іншій кімнаті дитина.Частина будинку ще в процесі ремонту.Тут справа не у цьому.
автор забиякина • 12 марта 2021
Ответ дляНаучительница
Хм.
Та і мене це шокувало.В мене взагалі відчуття наче він,як тільки йому 45 виповнилось десь там усередині у нього одразу +15 років пробило....

Кукусикиииииии• 12 марта 2021
Ответ длязабиякина
А в чем? Почему вы не исполняете свой супружеский долг? Сделайте график. Я понимаю усталость и все такое, но не 5мес , йомайо
Клин_Кляйн• 12 марта 2021
Ответ длязабиякина
А у кого он его просит, по вашему?)))
Ну вот подходит ко мне ухажер на работе, и начинает заливать. Типа пошли на секс. Э нет, я на такое не согласна. Пусть обояет меня и завоюет мое расположение. Кафешки, цветочки, подарочки. Кому он нужет, что бы ему сосали на шарца?)
Электричка• 12 марта 2021
Ответ длязабиякина
Онлайн порно точно ні.Та і ці відео почав тільки декілька днів,як переглядати.Це 100%.Він взагалі не спить зі мною у кімнаті.
Так откуда тогда знаете, что порно не смотрит и в ток токе только несколько дней как такое просматривает?
автор забиякина • 12 марта 2021
Ответ дляКукусикиииииии
Та не в мені справа!Ви розумієте це?!Я вже і говорила,і приставала він одразу все переводить у жарти.Або швидко знаходиться просто супер важлива справа....реально так було.А мені знаєте теж не ахті,як приємно,що мене динамлять.
Жидкость для снятия глаз• 12 марта 2021
Ответ длязабиякина
Тю, ну непреемный, то нафiга з ним жити i ще за тik-током стежити його. Розлучайтесь
автор забиякина • 12 марта 2021
Ответ дляЭлектричка
Контроль))Ну я ж розумніша за нього.
Жидкость для снятия глаз• 12 марта 2021
Ответ дляЭлектричка
Тю. Ну следит же ж за ним, проверяет телефон, браузер
автор забиякина • 12 марта 2021
Ответ дляКлин_Кляйн
А у кого он его просит, по вашему?)))
Та не просить.Він по декілька разів на день додому приїзджає.Щовечора вдома.....
Пищалка• 12 марта 2021
Ответ длязабиякина
Хм, спати в різних кімнатах то одне,
Але без сексу стільки часу...
А вам не хочеться, звабити не пробували?
На границе• 12 марта 2021
Ответ длязабиякина
А я поки нічого не казала.Він взагалі не в курсі,що я щось знаю.Мені просто гидко,що ось таке подобається...
Нормальные тёлки. Ну не на мисс красоты же смотреть. Как раз на таких ’с нашего двора’ и смотрят.
А почему секса нет? Автор, вы или он вас не возбуждает?

автор забиякина • 12 марта 2021
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
А що справді так просто?Тобто була сім‘я,діти,бізнес і т.п.І гоп розвелось.Ну,так мені неприємно,що такі йому подобаються,а не я.
Кукусикиииииии• 12 марта 2021
Ответ длязабиякина
Оо, вы не писали. Извините.
Может к врачу его? Это ненормально
Плюшевая дыба• 12 марта 2021
Норм женщины на фото. Уверена, что и вы красотка для мужа.
Говорите, что поправились - так тут тоже на фото все с ляшесками и бочками. Наверняка вы тоже для мужа аппетитная. Автор, раскрутите мужа на секс. Либидо у него есть, не потухло, раз смотрит картинки. Просто быт и рутина съел весь его мачизм.
Иногда вести ведущую роль в сексе может и женщина, в начале хотя бы. А там он разогреется и заберёт инициативу.
Не сдавайтесь.
Вместо отвращения к мужу, включайте злость, азарт и конкуренцию с этими бесплотными нереальными картинками из тиктока. Это ж просто образы, личностей женщины то нет в этих картинках, просто фантазии. Вы можете перевоплощаться в любую фантазию и при этом вы ещё и настоящая, реальная, а не понарошку. И секс с вами настоящий, а не в иллюзиях.
автор забиякина • 12 марта 2021
Ответ дляПищалка
Хм, спати в різних кімнатах то одне,
Але без сексу стільки часу...
Писала декілька разів пробувала-падає на мороз.А мені звичайно хочеться.Ну у 32 роки я добре знаю своє тіло та і різних прибамбасів у мене вистачає.Але не знаю,скільки так тривати буде.Мені ласка потрібна....
автор забиякина • 12 марта 2021
Ответ дляНа границе
Та по ходу я його(
На границе• 12 марта 2021
Ответ длязабиякина
Та по ходу я його(
Почему? Лицо? Фигура? Вес?
На границе• 12 марта 2021
Ответ длязабиякина
А вы начните с ми...та. Пробовали?
автор забиякина • 12 марта 2021
Ответ дляПлюшевая дыба
Не сдавайтесь.
Так він не хоче.Кажу ж одразу знаходиться супер важлива справа або просто віджартовується і просто тікає...Ну ви це уявляєте?!А в ночі не піду я в костюмі медсестри у кімнату дитячу.Це ж проснеться дитина і ....Я декілька разів писала вночі,а він Давай спи!
Пищалка• 12 марта 2021
Ответ длязабиякина
Прочитала вже ваші дописи, ех....
Тут або проблеми з потенцією, може мнітєльний і на фоні вашої вагітності і народження дитини, надумав собі...
Або є хто на стороні, може не відносини, а закохався...
Хз, що гірше.
автор забиякина • 12 марта 2021
Ответ дляНа границе
Почему? Лицо? Фигура? Вес?
Так не розумію.До цього все влаштовувало 13 років,а тепер ось...Вага не критично змінилось,уже починаю потрохи приходити до форми.Але це не причина відмови від сексу.
автор забиякина • 12 марта 2021
Ответ дляПищалка
Прочитала вже ваші дописи, ех....
Хз, що гірше.
Та на стороні немає.Майже весь вільний час вдома.Телефон спокійно залишає.Тут швидше проблема з потенцією(((Я помітила,що секс змінився ще до родів.Тривалість,якість не та вже була(