Леди Г• 13 марта 2021

Антитіла ковід

Допоможіть розшифрувати антитіла IgG. Хвороба була кінець жовтня. Антитіла 133.
интайм_не_предлагать• 13 марта 2021
Ого. Я болела в октябре, было 7. Говорили что это много.
Сумка с непогодой• 13 марта 2021
Ви здали в жовтні чи листопаді аналізи , антитіла g?
133 це результат нещодавнього аналізу? Якщо так, то у Вас вони фактично зникли.
Хворіла в листопаді, одразу після хвоооби антитіла були 8500, у сестри 7600. А у жінки брата антитіла g так і не зявились.
Я не лікар, але на мою думку Вам потрібно берегтись, це не високий рівень антитіл і кажуть що повторно зараження ковід можливе після зникнення антитіл.
Беззубовна• 13 марта 2021
Фото ан дайте
Сумка с непогодой• 13 марта 2021
Извините, все напутала.
Проверила у меня 8,5 , у сестри 7,6.
Если у вас 131 консультируйтесь с доктором или пересдайте!
Сама не знаю• 13 марта 2021
Ответ инфекциониста
https://www.instagram.com/p/CLB99TFjOjB/?igshid=1j...
Наверняка• 13 марта 2021
Думаю, что у вас еще есть иммунитет к Ковид, не волнуйтесь. См. выше референтные показатели.
knyaz_ira• 13 марта 2021
Посмотрите референсные значения своего анализа,поскольку лаборатории ,дают свои референсные значения,зависимо от метода и единиц измерения.
ШапкаУшанка• 13 марта 2021
Вы цыфорки не попутали ?
Или покажите значения лаборатории ,где сдавали ?