3@йk@• 16 марта 2021
Концерти Vivienne Mort завжди проходять вживу?
Дуже хочу відвідати виступ, але білети на комфортних місцях від 2000 грн. Хочеться платити за живий звук.
Ягодка опять• 16 марта 2021
О, какая разница в цене. В Запорожье 220-600 грн. билеты. Хотела в мае 2020 пойти, перенесли концерт несколько раз, сейчас он уже 20.05.21 г.
3@йk@
• 16 марта 2021
Ответ дляЯгодка опять
У Києві вартість білетів стартує від 580 грн. Концерт також переносили. Я дуже хочу побувати, якщо буде живий спів та музичний супровід. Подзвоню на концерт.юа