Доброго дня.
Вже довгий час користуюсь сайтом. Саме в його простоті та зручності, можливості зробити текст цікавим, виділити основне - була його ’фішка’ та особливість.
Зараз же додавати і редагувати оголошення стало набагато незручніше, довше, та нервує вибирати характеристику по 1 шт. , а не просто проставити галочки.
Шановна адміністація! Дуже прошу Вас прислухатись, адже саме для НАС користувачів та продавців Ви це робите, і саме нам користуватись цими нововведеннями. Тому було б чудово якщо Ви прислухаєтесь до побажань та врахуєте їх.
1. При додаванні оголошення прохання звузити в ширину ’поле роботи’, а не щоб воно було на весь екран.
2. СПОСІБ доставки. Додайте вибір декількож способів доставки. Бо на питання ’Наложенный платеж доступен?’ при виборі ’ТАК’ - в оголошенні пише тільки - ’наложка’ , якщо вибрати ’НІ’ пише тыльки- ’100% оплата на карту’ . А якщо я відправляю по предоплаті і по наложці? Навіщо вводити покупця в хибні домисли? Додайте вибір декількох варіантів, або варіант ’Вказано в оголошенні’.
3. Додавання характеристик. Додайте хрестики, щоб за 1 раз все вибрати, а не клікати 2-3 хвилини чекаючи поки вилізе новий повзунок.
4. Поверніть ЖИРНИЙ шрифт, можливість поставити текст посередині, і бажано 1-2 кольори для виділоення основної інформації. АЛЕ основце це шрифт.
Дякую за допомогу, Надіюсь прислухаєтесь! #зручноДляПродавця