Астоновитесь!• 17 марта 2021
Оцінка покупця
Я недавно зареєстрований користувач. Оцінок ще не маю. Зробила вчора продаж товару. Яким чином я можу оцінити покупця? Не можу знайти кнопочки для того щоб поставити оцінку?
Чи поки я не маю оцінок, нікого не можу оцінювати ?
Мастер Пис• 17 марта 2021
Вы при продаже оценить сможете только после того, как покупатель оценит вас. У вас замигает красненькое на оценке
Астоновитесь!
• 17 марта 2021
Ответ длякуркулиха
Спочатку покупець ставить оцінку,а потім ви можете.
Дякую
Астоновитесь!
• 17 марта 2021
Ответ дляВундерКИНГ
А вы добавили человека в покупатели??
Ні. Лише в вибрані. А як в покупці?
Астоновитесь!
• 17 марта 2021
Ответ дляВундерКИНГ
Продажа была через кнопку ,,заказ,,?
Ні. В переписці домовилися
ВундерКИНГ• 17 марта 2021
Ответ дляАстоновитесь!
Ні. В переписці домовилися
Нажмите в переписке на три точки и дальше нажмите на ,,покупатель,,
Смурфик• 17 марта 2021
Ответ дляАстоновитесь!
Ні. В переписці домовилися
https://www.kidstaff.com.ua/kid_help.html
в разделе помощь многое описано, и как добавлять в покупатели, и как оценивать и сколько времени на оценки дается...
+ правила подачи объявлений, Правила Советчицы и пр. и пр. :)
Астоновитесь!
• 17 марта 2021
Ответ дляСмурфик
Дуже дякую за допомогу