Привіт всім. Починає світити сонце, а вікна в дитячій виходять на схід. Маємо лоджію колишню гарну деревяну.(міняти на пластик не плануємо) Хочу жалюзі, підходять тільки вертикальні, цікавилася вартістю трохи здивована. Переживаю чи дешевші цінники жалюзі при замовленні спасуть від сонця? Може Ви використовуєте щось цікаве?
Меряно-перемеряно• 25 марта 2021
купила в секонде набор льных штор с подкладкой, не нарадуюсь. Протягивала в них жесткую проволоку и прекрасно крепятся.