Ще з цiкавого Тайота Королла, как авто в обслуживании... +16 Олх и Новая почта +2 Хто ще перестав ходити по магазинах? +12 За сколько продать машину Славуту в хорошем состоянии? +29 Кофе из АТБ +42 Зачем просят телеграмм? +19 Оце маркетинг, ха-ха +15 У вас лох корректно работает? +15 Для китайцев мы свиньи? +17 Ладно, я тоже покажу свою вчерашнюю брендовую покупку +41
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Смешная тема про автора которая хочет взять ребенка мужа на отдых7+1927 Переїзд на західну Україну8+1928 Почему забили на оборону Херсона?6+1806 Як відварити одну мерзоту. Ворожба7+1757 А вы тоже такие проработаные?8+1728 Чому син вибирає родину дружини, а не рідну матір?6+1396 Репетитор підняв ціну з 450 до 700.5+1335 ещё
Сейчас читают! Київ. Ви теж їздите в міському транспорті з таким невдоволеним обличчям?+641 Зробила найтупіший вчинок, який можна зробити на новій роботі. Як далі?+611 Кто в Киеве,к вам вопрос 2+582 Де купить кошерні продукти2+432 Чи потрібна мужчині машина? Ваша точка зору?2+432 Зять пішов у СЗЦ. Ховається дома де прописаний(2+392 Чому син вибирає родину дружини, а не рідну матір?6+326