Шукаю костюм.ось такі варіанти сподобались.на весну-літо.що зараз актуально і щоб не на один раз одіти?(перші два варіанти наразі дорожчі від останніх вдвічі)
Результат:
вже голосів:
41 (35.65%)
30 (26.09%)
20 (17.39%)
18 (15.65%)
5 (4.35%)
Ніякий
1 (0.87%)
Інше(комент)
миссДавеча• 25 марта 2021
3 розовый нравится, зелёные надо видеть цвет кожи и волос, чтоб не потеряться на фоне зелени.
Дуняша• 25 марта 2021
Вот только потом дочитала, что 1 и 2 дороже, но они и выглядят круче, если и в жизни такие, то только между ними выбирала бы
миссДавеча• 25 марта 2021
Ответ дляZiro4ka5
Шатенка,біла шкіра
Якщо шкіра просто світла- то можна беж або світло зелений. А якщо бліда-прозора- то краще беж, бо зелений відтінок робитиме шкірі не дуже здоровий вигляд. Зелений гарно яскравим дівчатам. Білий костюм красиво, але дуже непрактично, прати кожного разу- як одягли доведеться.
Краще купити білий піджак + ’низ’ практичного кольору і комбінувати. Буде нарядно і зручно.
Джинцы на Флиси• 25 марта 2021
Ответ дляZiro4ka5
162см,52 кг
Ну тогда 2 или 3, на невысокий рост первый не очень, 4 не нравится вообще
Дуняша• 25 марта 2021
Ответ дляZiro4ka5
Reserved i Sinsay
Дайте угадаю, первые два резервд. А у синсея обычно вживую вещи хуже.
Мотористка• 25 марта 2021
Первый самый красивый и актуальный. Остальные -ну такое, лишь бы что-то новое купить, если носить нечего