Гороховая• 21 декабря 2013
Внимание! Раскрыта правда о девочке Маше.
Э на світі одна дівчинка. Вона досить відома всім, і дорослим і малим.Ця дівчина із заможної сімї : мама акторка –наркоманка, тато російський магнат (постійно десь на полюсі).
Так як всі зайняті своїми світськими справами – дитину віддали в приватний пансіонат , який мило схований на просторах україського полісся, Чорнобильського округу.
Систематично на рахунок пансіонату поступає певна сумма грошей по догляду за Машаю.,до того ж, батьки раз на місяць тримають звязок з Машою по скайпу.
Та все не так просто( як нам здається. Маша народилася з задатками психічних відхилень свого дідуся + наркоманія матері наклали свій відбиток на голубооку дівчинку ; до того ж перебування в такому санаторії ,на забрудненій українській території , призвели до кисневого голодання мозку дитинки(
Тому пансіонат по догляду за Машою поставив хрестик на оздоровленні, і особливого контролю не тримав над дитиною.
Та як нам відомо у всіх незвичних людей є свої здібності і особливі таланти. Маша розкрила в собі талант спілкування з тваринами, і за декілька років знайшла собі вірного парубка –друга Мішу. (яким чином і яким боком він зявився такий в лісі, нам не відомо) Однак,Міша розгледів в дівчинці щось особливе, його життя з розгульдія –рибака перетворилося в щось казвово неймовірне.
Що саме відбувається між ними, під час їх зустрічей вам всім відомо. Проте, залишаються питання...чому ніхто не прийме міри ?чому адміністрація пансіонату не ізолює Машеньку від великого ведмідя (ще досконало не вичені його наміри і мотиви). Що очікує Машеньку в день її повноліття? Чи не станеться біди?
Вважаю що потрібно звернутися до влади, і вимагати порядку. Я розумію що сьогодні всі дивляться в Європу, однак треба не втрачати глузду і звернути уваги на маленьких діток, які так потребують нашої допомоги, не усвідомлюючи того.

Результат:
вже голосів:
65 (43.05%)
Я подозревала что что-то не ладное с этой девочкой...
34 (22.52%)
Я очень волнуюсь о судьбе ребенка, и мои дети постоянно смотрят "Машу и Медведь"
28 (18.54%)
Завтра напишу заявление в милицию на Мишу и пансионат
24 (15.89%)
Не смотрим этот мульт, своих проблем полно
Sweet_baby• 21 декабря 2013
Ответ дляГороховая
не бред , а Миша медведь. Читайте уважно.
Медведь и Маша это два разных персонажа... и вообще как у ведьмедя может быть имя Маша...это же не медведица
Сестрица Алёнушка• 21 декабря 2013
Ответ дляmamyla lenyla
и на жабу- как сутенерша пойдет!!!!
Хватит,я уже не могу..
Дартаньянша• 21 декабря 2013
Ответ дляmamyla lenyla
и на жабу- как сутенерша пойдет!!!!
ахаххахах.......щас мы всей советчицей поднимим расскрываемость преступлений родной милиции...причем по всем статьям.....потом медали на кормящии груди вешать будем.....да будет так....
Ванна Тазиковна• 21 декабря 2013
Так это весь разврат с совка начался! Как Вам дружба крокодила и непонятно кого ( чебурашки ) малолетнего возраста? А мальчик, который считает, что он дядя ( Федор) и живет в деревне с собакой и котом?
Гороховая
• 21 декабря 2013
Ответ дляSweet_baby
Автор, это вы все соченили?
ДОЧЬ СМОТРИТ
а я смотрела Том и Джери...там где кот и мышь друг друга лупят ..... и так же Ну погоди .....
ДОЧЬ СМОТРИТ
Я кожен день бачу Машу, кожен ранок чую як вона кличе Мішу в телевізорі...лягаю ввечері спати, а вона дивиться на мене зі стелі, і на тумбочці.Вона не дає мені покою.
Я думала забути про неї, та не можу ж я викинути всі плакати,журнали за Машею, і ляльки, з кімнати.Тим більше на них було потрачені гроші.
В такому випадку, проблему потрібно вирішити на корні - знайти батьків Маші, і наказати пансіонат за халатність.
Sweet_baby• 21 декабря 2013
Ответ дляДартаньянша
сразу напишите еще одно заявление - на дюймовочку, точнее на крота.....это же совращение малолетней....
Ага, а потом она сбежала со свадьбеы на ласточке к эльфу .... с которым целовалась прыгая по всем цветам
Гороховая
• 21 декабря 2013
Ответ дляПодмигашка
А че сразу Маша? Вон в Губке Бобе кассир без штанов ходит, и никого не волнует.
У Смешариков свинья с бараном гуляет, и не переживает никто по поводу мутаций.
В Лунтике божья коровка охмуряет юного трутня и тоже всем пофигу.
Губці можна! він з Європи.
забули?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 21 декабря 2013
Ответ дляГороховая
агонь баба!!)как Вас величать?!?)
Сестрица Алёнушка• 21 декабря 2013
Ответ дляГороховая
Автор,еще!!!!
Гороховая
• 21 декабря 2013
Про Лунтіка взагалі не хочу говорити, то шо він планокур з дитинства, це і так всім відомо(((
Видно хтось добре його криє на телебаченні, якщо досі на волі.
Томатико• 21 декабря 2013
Ответ дляГороховая
жалуюсь на Вас, за те змушуєте мене робити собі боляче.
Вам не соромно?
НЕТ мне нестыдно за что ? интересно
вы мазохистка что делаете собі боляче ?
Подмигашка• 21 декабря 2013
Ответ дляГороховая
Губці можна! він з Європи.
забули?
он из глубокой морской задницы - ничего не напоминает?
Ванна Тазиковна• 21 декабря 2013
Ответ дляГороховая
Автор, так може вона Ваша, та Машенька? Куди не глянете, вона навкруги. А Ви батьків шукаєте
Чудо Ф_ф КеДаХ• 21 декабря 2013
Ответ дляТоматико
НЕТ мне нестыдно за что ? интересно
вы мазохистка что делаете собі боляче ?
ну так вы ж вынудили е мае!!!!)))))
Соня-сонятко• 21 декабря 2013
Автор,вас лякае казковий персонаж?Ви напишiть всiм,що ви хочете сказати своiм постом!!!По моэму,у вас мания преследования!!!(Маша вас преследует)
Сестрица Алёнушка• 21 декабря 2013
Ответ дляГороховая
А он на Вас не смотрит в комнате?
Дартаньянша• 21 декабря 2013
Ответ дляГороховая
вы наверно покуриваете вместе с ним...другого объснения я не вижу
Чудо Ф_ф КеДаХ• 21 декабря 2013
Ответ дляСестрица Алёнушка
А он на Вас не смотрит в комнате?
думаю уже нет,хотя не исключено что смотрел в начале.......
Sweet_baby• 21 декабря 2013
Ответ дляГороховая
Ну накажете вы пансионал ... а дальше что :-) ? Вы верите в то что плакаты, журналы и игрушки превратяться обратно в деньги?
Единственный выход это перебазировать доченьку на минни или китти ..... а Маньку закрыть в коробку и под кровать пока не соскучитесь ...
Она вам хоть не снитса ?
За укр язык спасибо
Вы не со ЛЬВОВА случайно?
Она вам хоть не снитса ?
За укр язык спасибо
Вы не со ЛЬВОВА случайно?
Сестрица Алёнушка• 21 декабря 2013
Ответ дляДартаньянша
И он на нее смотрит в ее комнате,как Маша
Сестрица Алёнушка• 21 декабря 2013
Ответ дляmamyla lenyla
Гороховая
• 21 декабря 2013
Ответ дляСестрица Алёнушка
А он на Вас не смотрит в комнате?
ні, бо я не купую ні журнали з Лунтіком в АТБ, ні інші іграшки в образі Лунтика. Він мені вигаданий, несправжній.Всі адекватні люди це розуміють.
А от з Машою проблеми, шкода дівчинку(