Мир Мир Мир!• 21 апреля 2021
Девчонки, тряхнем стариной?)))
Хотела написать "нафталином")))) Ну как я заметила, здесь все больше молоденьких девочек появляется, так что и про нафталин - почти в тему))
ША все! я пришла• 22 апреля 2021
Ответ дляАнонимушка
Може хтось пам´ятає пісню, чеська вроді, слова не пам´ятаю, щось таке там було ’плакав он, а можно гвєзді падали... І твоє очі плакали..’ мелодію пам´ятаю, не можу ніяк знайти її. Теж медляк)
Знайшла)))
Анонимушка• 22 апреля 2021
Ответ дляША все! я пришла
Знайшла)))
Воно!!! Дуже дякую! Йду слухати) мій перший медляк... Ви найкраща!)
соева-сысоева• 22 апреля 2021
Блин, напомнили)) а помните группу Премьер министр? У нее глаза два брильянта, три карата🙂
Анонимушка• 22 апреля 2021
От як так міг час швидко минути?.. Слухаю пісню, все, наче, вчора було, - емоції, люди, а в цей самий час в сусідній кімнаті сплять діти, яким вже 12 і 15..