Петриківна• 25 апреля 2021
У кого є велосипед 24" Cannondale Trail ?Або порадьте щось своє?
Хочу взяти на зріст 135 .Але стала вагатись ,бо де хто пише що на цей зріст беруть 26 .Брати 24 чи 26 на зріст 135?
І ще хотіла запитати чи задоволені цим велосипедом? Чи пошукати щось інше?
Стебель_березы• 25 апреля 2021
я зростом 170см доросла тьотя, і цілком собі катаюся на bgm bavaria 24/
конондайд крутий велік, чого Ви сумніваєтеся
Кудряшка Сью• 25 апреля 2021
а размер конечно 24. потом все равно брать 27.5
а 26 сейчас еще великоват, а для подростка уже мал