Хорошенькая• 26 апреля 2021
Львів´яни, розкажіть про Український Католицький Університет
Хто що знає, порадьте.
Син закінчує бакалаврат з психології і категорично намилився туди вступати. Наче там дуже цікаві магістерські програми з психології (КПТ та психодинаміка).
Ми з іншої області, але я працюю в освіті, почала наводити справки. То викладачі (професіонали, практики), які туди їздили гостьовими лекторами кажуть, що то просто космос, як сама матеріально-технічна база, так і рівень студентів. Погуглила, то наче середній бал ЗНО, правда студента-бакалавра, мало не 190... Але вартість навчання, разом з тим, досить висока.
Чи так то є насправді? Чи є зміст там вчитися? Може, то тільки звучить гарно, а насправді нічим не відрізняється від інших.
Моя позиція - залишатися там де вчиться зараз, національний ЗВО все таки краще за приватний (на мою думку). Але, син не розділяю мою думку, і не дуже хочу ламати крила, бо можливість оплатити навчання є, людина насправді фанатіє спеціальністю і шукає щось цікаве, сучасне.
Буду вдячна за поради.
Однозначно• 26 апреля 2021
Начальник моего мужа там на юрфаке иногда читает лекции, он известный юрист. Там таки космос.
Мудрецыха мира сего• 26 апреля 2021
Странно, что справки про ВУЗ наводите вы. Как бы ребенку не 16, может и сам определиться.
@UCUadmission
Хорошенькая
• 26 апреля 2021
Ответ дляМудрецыха мира сего
@UCUadmission
Він уже все навів, але таки з допомогою гуглу, соцмереж. Тому і рветься туди, відкидаючи все інше. А я працюю в освіті, хочу не гарних картинок, цілком можливо що й несправжніх, а відгуків дорослих людей, які якимось чином стикались. Чомусь маю сумніви. Буду вдячна за такі поради.
Хорошенькая
• 26 апреля 2021
Ответ дляМудрецыха мира сего
Это чат телеграмм для абитуры @UCUadmission
Спасибі!
Мудрецыха мира сего• 26 апреля 2021
Ответ дляХорошенькая
Вы далеко от Львова? Рекомендую съездить в УКУ и посмотреть всё на месте.
Хорошенькая
• 26 апреля 2021
Ответ дляОднозначно
Дякую за відгук!
Хорошенькая
• 26 апреля 2021
Ответ дляМудрецыха мира сего
Не надто двлеко, кілька сотень км. Мабуть, таки варто.
Хорошенькая
• 26 апреля 2021
Ответ дляЖенамужная
Сын Ваш прав. Но дорого. Выбор хороший.
Дякую за відгук!
Ку-кусик• 26 апреля 2021
У подруги дочь учится в УКУ,она говорит, что сложно, но очень интересно и уровень-космос
Кто крайний?• 26 апреля 2021
На @просебе есть форумчанка как раз на психологии учится. В образовательной поищите темы (регистрация простая и быстрая)
Хорошенькая
• 26 апреля 2021
Ответ дляДея Торис
да, там классно
и психология ок, хороший выбор
Дякую за відгук. Цю спеціальність він обрав сам, перед тим провчившись на іншому факультеті.
Ноги от ушей• 26 апреля 2021
Я викладаю у Львові, в УКУ вела курси англ.
Так, там все супер просунуто, ультра сучасні тенденції викладання, високий рівень викладацького складу та інше. Багато нейтивів приїжджають викладати, професійна практика...
Дорого, але якісно!
Хорошенькая
• 26 апреля 2021
Ответ дляКу-кусик
Дякую за відкук!
Хорошенькая
• 26 апреля 2021
Ответ дляКто крайний?
Дуже дякую, спробую знайти.
Хорошенькая
• 26 апреля 2021
Ответ дляНоги от ушей
Дорого, але якісно!
Дуже дякую! Гроші не є проблемою в даному випадку, це інвестиція у майбутнє дитини.
Мудрецыха мира сего• 27 апреля 2021
Ответ дляХорошенькая
Маленький пример из жизни УКУ: раз в месяц проводят анонимный опрос студентов, всё ли их устраивает в учёбе. И несколько человек из одной группы пожаловались, что у одного из преподавателей очень сухие лекции и неинтересные презентации. После каникул студенты преподавателя не узнали: яркие красочные презентации, эмоциональные лекции, улыбка на лице и суперинтересные практические.
Как-то так.
Хорошенькая
• 27 апреля 2021
Ответ дляМудрецыха мира сего
Как-то так.
Дякую. Це круто. Просто, справді важко повірити, що в Україні приватні виші навчають, а ще й на такому рівні, а не просто, грубо кажучи, продають дипломи.
Плакат с автографом зимы• 27 апреля 2021
Ответ дляХорошенькая
Вы же видели,что там балл на контракт под 200!Думаю,что дети,которые так сдали ЗНО и могли попасть в абсолютно любой ВУЗ страны,не просто так туда идут,не глядя на такую стоимость обучения!
Хорошенькая
• 28 апреля 2021
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Так, бачила і чесно кажучи це дивує найбільше. Що розумні діти, які здатні вступити до найрейтинговіших університетів країни, обирають дороговартісне навчання у приватному виші. Мабуть, справді це показник.
Мудрецыха мира сего• 28 апреля 2021
Ответ дляХорошенькая
Я вам больше скажу: между Шевченко, Могилянкой и УКУ не то что большая разница, между ними пропасть. Это как сравнить чёрно-белый телевизор с двумя каналами в СССР и плазму со спутниковым сегодня.
В УКУ есть кампус и на его же базе отель ( тот , что на ул.Козельницкой,2) . Вы можете пожить пару дней и посмотреть на жизнь студентов изнутри. До Ковида точно можно было, сейчас лучше уточнить работает ли отель