Заместитель Анонима• 27 апреля 2021
Кто недавно разводился? Как быстро выдают свидетельство о разводе?
Скоро развод в суде, должны развести с первого раза, т.к. все согласны. Вопрос, можно ли прям в тот же день получить свидетельство о разводе? Я так понимаю, что из суда нужно ехать в ЗАГС, может быть что-то оплачивать, писать заявление? и как быстро выдают свидетельство о разводе?
Неваляшкина• 27 апреля 2021
Ответ дляМалинка
Девочки, не стоит ругаться, в ЗАГСЕ так и сказали, что люди живут и не парятся, если вам нотариус по делу о наследстве или приобритения не нужен, можете и дождаться того времени когда госорганы все синхронизирует и не надо будет с бумажками ходить. Пока такая бюрократическая цепочка, даже карантин и локдаун не упростили
У меня кратко,без лишних слов-пока не поскандалишь-сиди вечно.Выбила все за день,но побегать пришлось.Комплимент словила.Нам нужны такие сотрудники,как Вы.Щас.Шутки шутками сидит там.
Неваляшкина• 27 апреля 2021
Ответ дляМалинка
Это просто техническая процедура
Если есть чувства-это очень и очень нелегко.
Неваляшкина• 27 апреля 2021
У меня кратко,без лишних слов-пока не поскандалишь-сиди вечно.Выбила все за день,но побегать пришлось.Комплимент словила.Нам нужны такие сотрудники,как Вы.Щас.
valeriya_26• 27 апреля 2021
Як колишній працівник ДРАСу доводжу до вашого відома, що рішення суду про розірвання шлюбу є остаточним документом. Є суди які через велику навантаженість не відправляють своєчасно рішення до відділу ДРАЦС, тому інколи вони просять, щоб людина завезла рішення сама. Рішення суду має бути у кожного із колишнього подружжя. Штамп у паспорті ні про реєстрацію та ні про розірвання шлюбу не проставляється з жовтня 2017 року. Щоб не було проблем в подальшому можу порадити звернутися до відділу ДРАЦС з паспортом та рішенням суду та поцікавитися чи проставлена відмітка про розірвання шлюбу в актовому записі про шлюб. До 2010 року здається, точно не пам´ятаю було таке, що рішення суду було лише підставою для розірвання шлюбу, з яким потрібно було звернутися до відділу ДРАЦС для оформлення розірвання шлюбу, при цьому рішення забирали і видавали взамін свідоцтва. На сьогодні якщо подружжя не має дітей розводиться не через суд, а через відділ ДРАЦС, їм видають свідоцтва! Для подачі заяви про реєстрацію шлюбу необхідно мати при собі документ про припинення попереднього шлюбу, якщо він був. Якщо думаєте, що скажете, я не була у шлюбі, чи ще щось по типу, то не пройде адже всі архіви внесенні до державного реєстру з 1945 року, тому працівник обов´язково перевірить чи правду кажете. У мене все.
Неваляшкина• 27 апреля 2021
Ответ дляvaleriya_26
Расцеловала бы.

Малинка• 28 апреля 2021
Ответ дляНеваляшкина
Бывает сопли , а бывает здоровая злость. осознание может потом накатить