вкрации• 03 мая 2021
Кордицепс Кто принимал? Оставьте отзывы
В какой дозировке и какого производителя? Спасибо!
juliyadorosh• 03 мая 2021
Приймала від компанії ’Нове життя’,гарно допомагає при різних інфекційних та бактеріальних захворюваннях. Приймаю в основному при грипі чи ОРВІ, при ковід також лікувалась кордіцепсом
вкрации
• 03 мая 2021
Ответ дляjuliyadorosh
Как принимали? Спасибо
juliyadorosh• 03 мая 2021
Ответ длявкрации
Как принимали? Спасибо
Дивлячись,як хворіла. Від 2т. на добу, до 1т. кожні 4-6годин
Я не в теме• 03 мая 2021
Принимали кордицепс тяньши всей семьёй. По 1 капсуле 3 раза в день. Ковид вылечивается за несколько дней.