Бывшая блондинка• 05 мая 2021

Як вже набридли ці консультації в ЖК

Моя лікарка, в якої я стою на обліку, вже 1,5 міс не появляється. То її перевели на заміну в іншу ЖК, то вона на лікарняному. І от бігаю по різних кабінетах. А ще в черзі сиджу по годині. Але то таке. Найголовніше те, що кожна лікарка по-різному говорить, кожна щось своє приписує.
В мене всю вагітність( зараз 35-36тижнів), низький гемоглобін( 105-107). Ну не можу я їсти при цій вагітності м‘ясо, тим більше гов‘ядину, бее, вивертає від нього. Ну ок. Приписали сорбіфер. Ладно. Одна каже: «Їжте гов‘ядину, і лише свіжу, не заморожену», інша рекомендує їсти чорний хліб з салом і пити червоне вино. Третя - гречку суху з курагою і чорносливом настояну на спирті. Я не знаю, чи то дійсно так, чи то в мене лижі не їдуть)))
Сьогодні знову, прийшла вже до іншої на консультацію. Питає : «Що турбує?)», кажу : «Буває ногу зводить в ночі, але то не кожного разу, а десь-колись». Ааа- ну то Ви попийте аспаркам і кальцій д3. То вітамінки. І ще у Вас ніби трішки ямочки на ніжках, кардіомагніл попийте. То нічого страшного, у Вас все в нормі, але попийте тиждень»
Короче. Я забембалась. Вже б народити, і не ходити по тих консультаціях.
Вибачте, що багато тексту. Просто виговоритись))
Кундалини• 05 мая 2021
Йдіть в приватну, платите гроші і ніяких проблем. Завжди один той самий лікар , постійно на зв’язку
Помилуйте мадам• 05 мая 2021
Если судороги, значит нужно лежать на боку, а не на спине
nahaka• 05 мая 2021
Щиро співчуваю. А ви будете народжувати з якимось конкретним лікарем? Якщо так, то вже на цьому терміні можна до нього звертатись. Принаймні, я так робила
автор Бывшая блондинка • 05 мая 2021
Ответ дляКундалини
Та... знала б що так буде, одразу би йшла.
автор Бывшая блондинка • 05 мая 2021
Ответ дляnahaka
Так, хочу з конкретним
Подметайло• 05 мая 2021
Кто бы мне назначал красное вино))) выше вам правильно посоветовали, если знаете у кого будете рожать, на таком сроке лучше уже с этим врачём и консультироваться.
nahaka• 05 мая 2021
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Так, хочу з конкретним
Так на зв´язку з ним? У нього ж все можна запитати. Але не знаю, чи безкоштовно це буде
автор Бывшая блондинка • 05 мая 2021
Ответ дляПомилуйте мадам
Та завжди стараюсь спати на боку. Але може десь і на спині буває, то таке))
автор Бывшая блондинка • 05 мая 2021
Ответ дляnahaka
Ще ні, але бачу потрібно зв‘язуватись)
автор Бывшая блондинка • 05 мая 2021
Ответ дляКундалини
В мене ще й така лікарка, що свого номера не дає, лише медсестри. Всі питання до неї. І це я так пішла до неї по рекомендації.
Сам себе Петросян• 05 мая 2021
Не поверите, но на жалобу на судороги по ночам доктор в частной клинике выписал кальций. Еще блльше не поверите, но помогло. Пы.Сы. На вашем сроке разве не подписывают обменку и не наблюдаются уже в роддоме?
автор Бывшая блондинка • 05 мая 2021
Ответ дляСам себе Петросян
Та ні. Просто запитали, в якому буду народжувати
Все будет, но потом• 05 мая 2021
По поводу гемоглобина, фигня все эти гречки, говядины и т. д. Препаратами не всегда поднять получается, а гречкой - это так, из области фантастики. Врачи говорят, просто потому что надо же что-то вам говорить раз уж вы пришли. Тут вам правильно советуют, договаривайтесь с кем рожать и уже с этим врачом и консультируйтесь. Нервы целее будут.
Ромашка_Бегемотовна• 05 мая 2021
У меня тоже были судороги ноги по ночам в беременность. Кальций помог.
Allize_di• 05 мая 2021
По гемоглобину нужно идти на консультацию к гематологу, а не слушать гинеколога
Сам себе Петросян• 05 мая 2021
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Ну ЖК все равно, они ж вас не могут заставить. А так я помню, когда роддом выбирала, то читала, что с 35-36 подписывают обменки
автор Бывшая блондинка • 05 мая 2021
Ответ дляСам себе Петросян
Спасибі, що сказали. Буду йти підписувати)
автор Бывшая блондинка • 05 мая 2021
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
А калій ні?
Смыкалка• 05 мая 2021
Меня уже на 35-й прокесарили планово, так что я на месте автора уже б чухала к договорному врачу и не отставала от него. А если номера не дает и только через медсестру - то как такого ночью на роды вызывать? Выбрала бы более сговорчивого.
автор Бывшая блондинка • 05 мая 2021
Ответ дляСмыкалка
Та ця моя лише в жк працює, роди не приймає
Смыкалка• 05 мая 2021
Ответ дляТыЧиНеТЫ
А ваш в роддоме вы к кому?
автор Бывшая блондинка • 05 мая 2021
Ответ дляСмыкалка
А ваш в роддоме вы к кому?
А в пологовому вже інша лікарка, з якою хочу домовлятись стосовно родів.
Ноунэйм• 05 мая 2021
От судорог магне б6,кардиомагнил на вашем сроке уже не принимают
Какие очереди,если сейчас электронная запись
Неправдиша• 05 мая 2021
гемоглобин поднимала хорошо гречкой и зелеными яблоками, утром-днем и вечером, обошлась без таблеток, а такое отношение к беременным не новинка, ищите своих врачей, найдете... просто вам пока попадаются уставшие люди, которые работают по накатанной в уставшей системе, которая то тонет, то загнивает, то еще что.....

читайте, прислушивайтесь к себе, и набирайтесь сил и хороших эмоций, это все пройдет, беременность не надолго, отходите как на работу, да и все...
автор Бывшая блондинка • 05 мая 2021
Ответ дляНоунэйм
Та яка електронна))
Прийшла на прийом- записали на наступний. Все. Приходжу на зазначений час і ще як мінімум пів години сиджу в черзі. Можливо днсь вже й електронний прийом, а в нас ще до такого не дійшло. На жаль...
автор Бывшая блондинка • 05 мая 2021
Ответ дляНеправдиша

Зараз, напевне, хороших лікарів в день з вогнем не знайдеш.
Файна цьоця• 05 мая 2021
Ой, мне было с этим гемоглобином в прошлую беременность ..
Лежала в патологии перед плановым кс, пришел анализ с низким гемоглобином, так гинеколог решила мне выписать пачку каких то таблеток для повышения, а кс было назначено на следующий день... я естественно отказалась что то пить, да и смысл за 1 день до родов ?
В данный момент в ЖК особо никого не слушаю.. там такого наприписывают, что ни в какие ворота не впирается !
Спрошу_ка_я_у_мужа• 05 мая 2021
Гречка, гранаты..
Ноунэйм• 05 мая 2021
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Та яка електронна))
Так принимают по декларации ,вашу запись вбивают в комп.Я тоже ожидала,но не долго,обычно плюс минус по времени
автор Бывшая блондинка • 05 мая 2021
Ответ дляФайна цьоця
100%