Ламзак_сдутый• 08 мая 2021

Куда в Киеве можно сходить бесплатно?

40каградусная• 08 мая 2021
Ответ дляНаучительница
В парк. И если Вам повезет, то к Вам подойдет Павлик и поинтересуется ’не холодно ли Вам? ’
Какой Павлик?
Научительница• 08 мая 2021
Ответ для40каградусная
Какой Павлик?
Тот который Виктор.
Форточка• 08 мая 2021
Ответ дляВанна Тазиковна
На просмотр недвижимости. Продаем дом, так у нас что в этом году, что в прошлом какое то безумие. Приезжаю и на костылях, и с животами и с колясками, и по четверо детей. Дрочат по несколько часов, в итоге выясняется, что денег нет, или что просто присматриваются и примеряют на себя, подойдёт ли жизнь в частном секторе
Ооо, у меня такие знакомые были. Ездили на просмотры, типо визуалзируют свою мечту. Денег нет, перспектив нет, но мечтают о домике за городом площадью 200 квадратов по каждому этажу
Кумушка• 08 мая 2021
​​Канал Kyivmaps
👉 Розповідаємо про найцікавіші київські заходи цього тижня.

✔️ Gorsad. 10 Years. Галерея ’Білий Світ’ представить виставку художнього тріо Горсад. Маша Романюк, Юлік Романюк та Вітя Васильєв уже 10 років працюють на території української альтернативної і фешн-фотографії.

Коли: 4-15 травня 11:00-19:00
Де: WHITE WORLD (вул. Пушкінська, 21А)
Вартість: безкоштовно

✔️ Творчий вечір - Фоззі з ТНМК. Традиційно автор зіграє святкову дискотеку як діджей та читатиме уривки з нової книги ’Чорний хліб’.

Коли: 4 травня 19:00-22:00
Де: DOCKER-G PUB (вул. Набережно-Хрещатицька, 5/13)
Вартість: 275-1100 грн

✔️ Концерт Kozak System. 5 травня відбудеться вечір по-справжньому вибухової козацької чоловічої енергії у Docker Pub.

Коли: 5 травня 19:00-22:00
Де: Докер Паб (вул. Богатирська, 25)
Вартість: 375-550 грн

✔️ ’Лісова Пісня’, фотопроєкт Артема Ляховича. З 5 травня у верхньому вестибюлі станції метро ’Золоті ворота’ можна буде побачити фотопроєкт Артема Ляховича ’Лісова пісня’ до 150-річчя Лесі Українки.

Коли: 5-26 травня 06:00-23:00
Де: верхній вестибюль станції метро ’Золоті ворота’
Вартість: безкоштовно

✔️ Цифрова айдентика з Collins - Зустріч з George Lavender, де можна буде поспілкуватися онлайн із George Lavender — графічним дизайнером і артдиректором із штату Лос-Анджелес, директором із дизайну в COLLINS.

Коли: 6 травня 19:30-21:00
Де дивитися: посилання буде надіслане після реєстрації
Вартість: безкоштовно, за умови реєстрації

✔️ Тюльпани на Співочому. Із 7 травня на території Печерського ландшафтного парку Співоче можна буде подивитися на понад 700 тисяч тюльпанів різних сортів та видів.

Коли: 7-23 травня 10:00-20:00
Де: Співоче поле (вул. Лаврська, 33)
Вартість: 25-100 грн

✔️ Виставка ’Нове місто друзів’. Щербенко Арт Центр презентує першу персональну виставку переможців конкурсу МУХі 2019, дуету Яреми Малащука та Романа Хімея ’Нове місто друзів’.

Коли: з 7 травня до 5 червня 11:00-20:00
Де: SHCHERBENKO ART CENTRE (вул. Михайлівська, 22В)
Вартість: буде оголошена пізніше

✔️ Andrey Chmut. The sound of your songs. 9 травня Андрій Чмут і Smoothability Band презентують нову ексклюзивну програму The sound of your songs у Caribbean Club Concert Hall.

Коли: 9 травня 19:00-22:00
Де: CARIBBEAN CLUB (вул. Симона Петлюри, 4)
Вартість: 290-690 грн

#добірка
Кумушка• 08 мая 2021
если что найду еще, скину
Подмигашка• 08 мая 2021
Ответ дляВанна Тазиковна
Я квартиру продаю,показывает мама,говорит пришла мадам,в пакете яйца))смотрела квартиру и переживала не побила ли их пока дошла к нам)))для сына присматривала квартиру
Кумушка• 08 мая 2021
в марте был бесплатный вход в пинчука арт центр на выставку​​ ’Хвостосховище’, свободный вход в Шоколадный домик. Короче подписывайтесь в группы Киева и следите, реально много всего.
ГейСюда• 08 мая 2021
в Ботсад и на выставку тюлпанов,если через забор
Крапипопка• 08 мая 2021
Ответ дляЛамзак_сдутый
Интересно. А разве выставка ещё есть? Она ж платная
Музей денег при Нацбанке. Но не знаю как он пока карантин работает или нет.
Ванна Тазиковна• 09 мая 2021
Ответ дляФорточка
Наверное ваши знакомые и к нам заезжали
Ванна Тазиковна• 09 мая 2021
Ответ дляПодмигашка
Ну да, типа мимо проходила, дай думаю, зайду
Новопоштинская• 09 мая 2021
Бот сад на метро университет