Интимная• 16 мая 2021
Ольга Гранецька буде першою жінкою на Алеї Героїв у Вінниці.
Пройшовши підготовку разом з бійцями ДБ "Карпатська січ" у складі бригади - воювала в артрозвідці (батарея управління та артилерійської розвідки). Завжди мріяла займатися снайперською роботою, тому вже у 2017 році перевелася до 131-го окремого розвідувального батальйону, відмінно закінчила снайперські курси й з того часу виконувала бойові завдання на посаді снайпера-розвідниці (2-ї категорії) у першій розвідроті. Вона ненавиділа публічність, не гналася за званнями, посадами та нагородами - усі ці роки сумлінно робила свою роботу на службі та на війні простим старшим солдатом.
Усе її життя - тихий подвиг.
Интимная
• 16 мая 2021
Ответ дляТрусиковед
она умерла от лейкоза в Киеве, в чем героизм?
Як розповіла волонтерка, молода снайперка чи не найбільше у житті хотіла перемоги на війні. Саме тому вона після кожної операції поверталася на Схід. Так було до того, як кілька тижнів тому стан її різко погіршився.39 – температура шість днів трималася. Дівчата, які там були, ’виганяли’ її на лікування. А вона казала: – У мене ще недороблені справи’. Вона хотіла, щоб все було так, як треба.
«Ти віддала усю себе Україні»: померла снайперка Ольга Гранецька
«Ця клята війна...
Забирає від нас найкращих...
Сьогодні перестало битись сердечко світлої Людини...
Олічка... RIP...
Ти віддала усю себе Україні»
«Ця клята війна...
Забирає від нас найкращих...
Олічка... RIP...
Ти віддала усю себе Україні»
Бентливуман• 16 мая 2021
Ответ дляТАЗератти
Это жадность называется. Вы же свой город считаете своим и вам будет не приятно, если его будут делить соседи. Почему тогда за другими людьми не оставляете такое право?
согласно норм международного права, Крым является частью Украины. в данный момент он временно оккупирован. я терпеть не могу воров и тех кто их поддерживает. точка.
Бентливуман• 16 мая 2021
Ответ дляТАЗератти
А у вас вообще есть свой родной город или село, или может район, область?
есть, конечно. но в первую очередь, моя родина - Украина. и я не хочу видеть рашистских оккупантов и их сторонников на своей родине.
ТАЗератти• 16 мая 2021
Ответ дляБентливуман
Нормы международного права это здорово. Но только если они справедливы для всех и исполняются всеми.
Бентливуман• 16 мая 2021
Ответ дляТАЗератти
они справедливы. но исполняются не всеми, к сожалению. рашка вообще наплевала на все международные нормы. но в итоге, она свое отгребет по полной.
Трусиковед• 16 мая 2021
Ответ дляИнтимная
«Ця клята війна...
Забирає від нас найкращих...
Олічка... RIP...
Ти віддала усю себе Україні»
«Ця клята війна...
Забирає від нас найкращих...
Олічка... RIP...
Ти віддала усю себе Україні»
заело?
в чем ее героизм? она кого то из горящего дома спасла, или из проруби?
отказ от своевременного лечения это не героизм, а добровольный медленный суицид
ТАЗератти• 16 мая 2021
Ответ дляБентливуман
Мне просто кажется, что в вашем городе жители именно вашего города имеют больше прав решать, как им жить, так и жители Крыма имеет больше прав решать как им жить.
Вот и все.
тянитолкайка• 16 мая 2021
Я так понимаю тема для того чтоб скорбеть по тетке, которая мечтала убивать ?
ТАЗератти• 16 мая 2021
Ответ дляБентливуман
Да, такие страны как РФ, США, Китай, ВБ не всегда соблюдают нормы, хотя должны бы показывает пример другим.
Бентливуман• 16 мая 2021
Ответ дляТАЗератти
Вот и все.
а жители крыма типа что-то решали? не смешите. а вообще, и в нашем городе , и там, никто не имеет права принимать какие-либо ршения , если они идут вразрез с законодательством.
Бентливуман• 16 мая 2021
Ответ дляТАЗератти
вы сша в один ряд с рашкой не ставьте. китай с рашкой друг друга стоят. остальное там лишнее.
ТАЗератти• 16 мая 2021
Ответ дляБентливуман
Я не знаю, что решали жители Крыма, но почему то на всяких форумах возмущаются не они. А те, кто там был пару раз в отпуске.
ТАЗератти• 16 мая 2021
Ответ дляБентливуман
А почему США не ставить с РФ рядом? Одни в одном регионе, другие в другом. Почитайте про насилие США во время их вторжение в Югославию, Ирак...
Приятного мало. Вот такие современные великие державы.
БолеИменее• 16 мая 2021
Ответ дляИнтимная
Але після кожної операції поверталася на фронт, бо хотіла перемоги.
Що і кому вона доводила? Вилікувалась би спочатку, а потім Україну захищати.
Интимная
• 16 мая 2021
Ответ дляспальное место
Не о том мечтают девочки.
Жаль.
Царствие ей небесное!
Жаль.
Царствие ей небесное!
Мріють бачити Україну вільною,без оккупантів з Росії.
Интимная
• 16 мая 2021
Ответ дляТрусиковед
заело?
Вона героїчно боролася на два фронти, за своє життя і за свою Батьківщину,жаль що вас ЗАЕЛО.
Обміліла ріка
Української слави й звитяги,
Поросла осокою,
Журою й невимовним болем.
У машині життя
Спрацювала жадібності тяга –
Покосила любов
І засіяла зрадою поле.
Брат на брата пішов,
Засіваючи ненависть в душу,
І ковтаючи дим,
Прогулявся із ГРАДОМ садами.
Бідолашний народ
Обтрусили як спасівку-грушу
Та до волі жага
Не дала нас зробити рабами.
Ми за гідність свою
Склали голови там на майдані,
Хоч і вільні були
Та недолились 22 роки.
А «братерська любов»
Одягає нам пута-кайдани,
Убиває любов
Й простягає загарбницькі руки.
Хай лунає навкруг:
«Эй, вы там, бандерлоги, укропы,
Мы вас ГРАДОМ склюем!»
Ми ж як кіборги, ми наче криця.
Ми із вірою в серці
Здолаєм свавілля циклопів
І з криниці життя
Нас напоїть цілюща водиця.
Забуяє весна,
Запахучиться сад білим цвітом,
В обмілілу ріку
Принесе життєдайних напоїв.
Задзвенять срібні дзвони
Звитяги і слави над світом
І у маках розквітнуть
Серця українських героїв.
Обміліла ріка
Української слави й звитяги,
Поросла осокою,
Журою й невимовним болем.
У машині життя
Спрацювала жадібності тяга –
Покосила любов
І засіяла зрадою поле.
Брат на брата пішов,
Засіваючи ненависть в душу,
І ковтаючи дим,
Прогулявся із ГРАДОМ садами.
Бідолашний народ
Обтрусили як спасівку-грушу
Та до волі жага
Не дала нас зробити рабами.
Ми за гідність свою
Склали голови там на майдані,
Хоч і вільні були
Та недолились 22 роки.
А «братерська любов»
Одягає нам пута-кайдани,
Убиває любов
Й простягає загарбницькі руки.
Хай лунає навкруг:
«Эй, вы там, бандерлоги, укропы,
Мы вас ГРАДОМ склюем!»
Ми ж як кіборги, ми наче криця.
Ми із вірою в серці
Здолаєм свавілля циклопів
І з криниці життя
Нас напоїть цілюща водиця.
Забуяє весна,
Запахучиться сад білим цвітом,
В обмілілу ріку
Принесе життєдайних напоїв.
Задзвенять срібні дзвони
Звитяги і слави над світом
І у маках розквітнуть
Серця українських героїв.
Кастрюлька• 16 мая 2021
Ответ дляТАЗератти
Должны?
Это Украина всем должна, а по настоящему независимые страны ничего никому не должны.
ТАЗератти• 16 мая 2021
Ответ дляКастрюлька
Должны?
Эти страны, как самые большие, должны показать всему миру пример справедливости, порядка. Вы с этим не согласны?
Кастрюлька• 17 мая 2021
Ответ дляТАЗератти
Хорошо, а что должны остальные страны, типа Украины? Грузии? Молдавии?
ТАЗератти• 17 мая 2021
Ответ дляКастрюлька
Да тоже самое. Просто с больших больший спрос. Как ни крути, а именно они задают мировой порядок.
Кризис в Китае и весь мир ощущает.