Вредняжка• 17 мая 2021

Apple room львов

Мутная фирма? Кто брал? Почему разница с цитрусом в 15000?Удивила гарантия всего месяц на телефон. У них телефоны не оригинал? Востановленные?
Любвиобильный бот• 17 мая 2021
Нормальний магазин, купляла в них. В Цитрус, Фокстрот, Комфі, Алло і Мойо ціни завжди вищі. Я останній свій 12 про макс в іншому магазині брала за 1200$, але і в Епл Пум така ж ціна. І не беріть всяких гарантій, це розводняк на гроші. Я дура ще на чехол і гарантію 200$ там потратила(.
Любвиобильный бот• 17 мая 2021
А, і блок зі шнуром ще брала, тому що в комплекті не ідуть.
Любвиобильный бот• 17 мая 2021
Зараз бачу що і подешевшали трошки
автор Вредняжка • 18 мая 2021
Ответ дляЛюбвиобильный бот
А де ви купили свiй айфон? Як раз я не можу обрати де купити
автор Вредняжка • 18 мая 2021
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Зараз бачу що і подешевшали трошки
Скажить будь ласка вони ще будуть падати по цінах? Бо новий у Листопаді буде.
Любвиобильный бот• 18 мая 2021
Ответ дляВредняжка
В Ябко
Любвиобильный бот• 18 мая 2021
Ответ дляВредняжка
Напевно впадуть ще, як вийде 13
автор Вредняжка • 18 мая 2021
Ответ дляЛюбвиобильный бот
В Ябко
А чим ябко краще эпел рум?
Любвиобильный бот• 18 мая 2021
Ответ дляВредняжка
А чим ябко краще эпел рум?
Нічим, просто магазин мені ближче біля дому.