Да_Я_ТакаЯ_• 19 мая 2021
Інтервальне голодування. Хто пробував? Ваші враження?
І так . Я вже цілих два !!!)) дні на ньому)) 18/6. Пропускаю сніданок. Лише обід і вечеря. Калорій не рахую і їм досита. Мучне по мінімуму. Солодке взагалі виключила. П’ю багато води. Що мене вразило - жодного відчуття голоду. Абсолютно . Організм спокійний - бо знає, що можна буде наїстися . ПП мене завжди виснажувало тим, що я постійно ходила голодна. Я думала , що важко буде пропускати сніданок, але це виявилося на диво легко. Зараз моя вага 70. Зріст 172. Вік - 40. Моя ціль 65. Дуже було б цікаво послухати інших.
Результат:
вже голосів:
15 (35.71%)
ІГ- мій спосіб життя
15 (35.71%)
Пробувала - не вийшло нічого
10 (23.81%)
Чула, але не цікаво
2 (4.76%)
Ніколи не чула про таке
ничевока• 19 мая 2021
Автор, разрешите спрошу в вашей теме: у меня сидячая работа, маленькая физ.нагрузка. хочу попробовать иг 16/8. Если 8 часов есть что угодно, без ограничения, можно ж и 3000 и 5000 тыс.калорий набрать. На чем основано это похудение?
Манька Галченок• 19 мая 2021
Ответ дляПультОт_БМВ
Попробовала,получила безкаменный холецистит
,теперь лечусь,я вам скажу мерзкая штука,болит в боку..жуть
Не может от интервального голодания быть холецистит!
ПультОт_БМВ• 20 мая 2021
Ответ дляМанька Галченок
может
Стетоскопуло• 20 мая 2021
Ответ для66сезон666серия
Про инсулин просто дичь
вы для начала учебники по анатомии, биохимии и эндокринологии почитайте.
Вы считаете, что лучше есть часто и по чуть-чуть?
Стетоскопуло• 20 мая 2021
Ответ дляlorhov2009
Уже доказано, что именно инсулин и кортизол влияют на развитие ожирения и метаболического синдрома
А может большое количество каллорий, и малоподвижный образ жизни