РокерША• 01 июня 2021

Порадьте крем від розтяжок підлітку

Який крем від розтяжок чи інший засіб можете порадити, будь ласка, для підлітка?
Пи Пи Пилюля• 01 июня 2021
Посетить эндокринолога.
Крем растяжки не предотвратит.

Фея_3уровень• 01 июня 2021
Ответ дляПи Пи Пилюля
Посетить эндокринолога.
Крем растяжки не предотвратит.
До чого тут ендокринолог? Дуже часто в період інтенсивного росту з’являються розтяжки.
Автор, спробуйте якісь масла від розтяжок.
euhunter• 01 июня 2021
Лиерак Фитоластил. есть гель, ампулы и сыворотка. Для подростков можно.
Фея_3уровень• 01 июня 2021
Я цей брала
автор РокерША • 01 июня 2021
Дякую.
Звісно, до ендокренодлога сходимо, щоб виключити якісь захворювання. Але інтенсивний рост теж має місце.
В інтернеті читала, що крем повинен бути спеціально для дітей. Може, хтось користувався вже? Адже і засоби для дорослих не всі дієві.
автор РокерША • 01 июня 2021
Ответ дляeuhunter
Дякую.
автор РокерША • 01 июня 2021
Ответ дляФея_3уровень
Я цей брала
Дякую. Дієвий засіб?

euhunter• 01 июня 2021
Ответ дляРокерША
Дякую.
И еще посмотрите питание. Достаточно ли животного белка (как правило нет) и что делать, чтобы его ввести. Хоть желатин пить дополнительно.
Фея_3уровень• 01 июня 2021
Ответ дляРокерША
Дякую.
Подивіться, я вам скинула вище - Bio-Oil, в характеристики включено підліткові розтяжки, це взагалі дуже поширене явище, немає чого хвилюватися.
MarinkaRam• 01 июня 2021
Ответ дляФея_3уровень
Я цей брала
Согласна с Вами, это лучшее. По поводу подростков не в курсе, а вот для девушек, женщин это идеальное масло.
Фея_3уровень• 01 июня 2021
Ответ дляРокерША
Дякую. Дієвий засіб?
Важко сказати, дочка почала ним користуватися, коли вони вже з’явилися, але нових, ніби, немає вже.
автор РокерША • 01 июня 2021
Велике дякую усім за поради! Я навіть не сподівалась, що стільки людей відгукнеться. Спасибі!
автор РокерША • 01 июня 2021
Ответ дляФея_3уровень
А де можна придбати?
автор РокерША • 01 июня 2021
Ще раз усім спасибі. Біжу купувати ліки. Тему закриваю.