Бакс 777• 01 июня 2021

Вірусна пневмонія

Дівчата, чи потрібно лікувати вірусну пневмонію ? Коронавірус пройшов , залишився сухий кашель та з´явилась задишка, рентген показав вірусну пневмонію. Саме цікаво, що лікар сказала нічим не лікувати, сама пройде з часом. Чоловік мене сьогодні так накрутив, що потрібно лікуватись, що пневмонія сама не пройде, що я просто цілий вечір плачу, і страшно вже і не знаю що робити.
Vika_mis• 01 июня 2021
Ответ дляБакс 777
Дякую, що все так детально написали.
Да не за что.
Вам бы врача найти, чтоб послушал, анализы глянул, без них это гадание на кофейной гуще. Может там антибиотик нужен, а может чем-то другим надо убирать одышку и кашель. В такой ситуации ’по интернету’ стрёмно лечиться.
Скорейшего полного выздоровления!
автор Бакс 777 • 01 июня 2021
Ответ дляVika_mis
Да не за что.
Скорейшего полного выздоровления!
Дуже дякую.
Форточка с диоптриями• 01 июня 2021
Ответ дляБакс 777
І що та кров покаже ? В моєї малої кожного року пневмонія, а кров ідеальна.
Покажет вирусная она или бактериальная. Да, прям там идеальная.