100pudov• 03 июня 2021
Львов, вы достали своими ценами на посутку
Куда там Одессе..
Два дня 1300, неделя 700 и это халупы с входами по балконам и деревянными лестницами.. шоб вам пусто было.
Не умею мерить• 03 июня 2021
Ответ дляТочный_сантиметр
и что там делать на нашем море? Без развлечений
На море есть море. И клоуны не всем нужны
Точный_сантиметр• 03 июня 2021
Ответ дляНе умею мерить
нам клоуны тоже не интересны, но без развлечений на 3-й день с ребенком уже делать нечего. Если+развлекухи, то выходит совсем недешево
Не умею мерить• 03 июня 2021
Ответ дляТочный_сантиметр
Развлекухи моим не нужны, им хватает моря, которого они ждут..вашему ребенку и самому с собой не интересно, танцуйте с бубном
Ленивица-красавица• 03 июня 2021
Ответ дляНе обижаюсь
Автор, муж сейчас во Львове в Коммандировке. Сняли квартиру за 450 грн в центре со всеми условиями и своим внутренним двориком для парковки авто (старый город). Живут вдвоем с сотрудником, там кровать двуспальная и диван. Искали на букинге. Нашли без проблем. Квартира вообще на семью 3+1, есть ещё раскладушка с ламелями, комната большая, место есть.
Вот первое, что на Букинге сейчас нашла, отсортировала: центр, квартиры, парковка, кондиционер.
Так в автора була мета- обіс...ти Львів. Ви тут їй нічого не докажете. А хто не був у Львові, всі тут їй піддакують
Ленивица-красавица• 03 июня 2021
Ответ дляНе умею мерить
А я на восточную .тоже не перевариваю. Ни разу не возникало желания поехать в Донецк
100%
Колдунья-вещунья• 03 июня 2021
Ответ дляviter33
У Львові - близькість до кордону
Не захоче турист з Кракова їхати на Слобожанщину - йому по кілометражу у Венецію ближче ))
А Львів - молодці - взяли за основу невелику кількість добре збережених пам’яток архітектури, додали нові цікаві локації, заклади харчування, ін. , медійно розкрутили - і вийшло непогане туристичне місто !!
Чого пертися з Кракова в банальний Львів?
коли в ЕС напрямків для туризму велике різноманіття, та і сам Краків- розкручена перлина в тур.бізнесі.
Звичайно, поляк з Кракова поїде в Берлін, навіть поїде Одессу, а не на Слобожанщину, ну то його вибір.
А за Львів: ще рости і рости, щоб стати чимось значучим в напрямку тризму, у Львові реально завищені ціни на оренду житла.
Колдунья-вещунья• 03 июня 2021
Ответ дляЖена_КотораяСтена
50$ для Львова это много!
Мы снимали двушку в Вене 19.12-22.12, т.е. перед самым рождеством за такие деньги.
Так что это и для Европы оооочень приличная сумма.
я ж про те, то до Відня Львову як до неба...
Заместитель автора• 03 июня 2021
А я пишу, чтобы предостеречь. Что иногда, то что на фото не отражает действительность. Зимой сняла посуточно квартиру на свой др, уверили, что квартира хорошая, в центре, по фото- все норм. Оплатила 3 суток. Отдали нам ключи на пороге. Заселились и хоть плач- квартира грязная, по постели такое чувство что ходили ногами и тут же сношались( уголок развалился сразу как сел на него ребёнок. Плохо работает вытяжка, вернее совсем не работает. В квартире нечем дышать, открывали окно. После моего звонка сказали, что все норм у них никто не жаловался и больше не брали трубку. Оставляла ключ в ящике, никто не пришёл его забрать. Очень негативное впечатление осталось, такое чувство что взяли деньги, а поселили в хлеву.
Колдунья-вещунья• 03 июня 2021
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Чомусь наші українські туристи знають тільки Арсенал. Взагалі що там дивитися? Ідіть в приватні музеї або в сучасні державні, там відповідно і білет коштує. Накидати вам назв?
я знаю більше, допустім де експонується Богородичанський іконостас.
але Арсенал- впізнаваний музей, що асоціюється зі Львовом
Точный_сантиметр• 03 июня 2021
Ответ дляНе умею мерить
это индивидуально и не ваше дело, с чем мне танцевать. Я как тюлень не привыкла на пляже лежать круглосуточно, но каждому свое
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я Львів’янин.
В центрі Львова на вихідних 20% - польські туристи, польска мова, цю мову знаю.
Чи всі з Кракова - не знаю ))
А щодо цін на житло - завжди є баланс попиту і пропозиції, були б завищені - ніхто б не знімав і не здавав по таких цінах.
+ є дешеві хостели на будь-який смак та гаманець.
Чи всі з Кракова - не знаю ))
Колдунья-вещунья• 03 июня 2021
Ответ дляЗаместитель автора
в нас теж раз буда подібна ситуація у Львові ... тому в таких містах як Львів краще зупинятися в готелях
Колдунья-вещунья• 03 июня 2021
Ответ дляviter33
Я Львів’янин.
Чи всі з Кракова - не знаю ))
про те, що Ви львівянин я це зрозуміла, в мене там багато друзів(одна з найкращих подружок лвів’янка), правда є і не зовсім друзі, а інтригани, але то по хоббі чоловіковому
Ответ дляКолдунья-вещунья
І тим не менше))), у Львові - дуже багато польських туристів.
Це історія міста (під Польщею)
+ Личаків - польські поховання
Багато місць Львова пов’язані саме з польською історією.
Тому польських туристів у Львові багато було, є і буде.
Це історія міста (під Польщею)
+ Личаків - польські поховання
Колдунья-вещунья• 03 июня 2021
Ответ дляviter33
Я Львів’янин.
Чи всі з Кракова - не знаю ))
я латиницю вчила по прабабусиному польському катехизису, але це не значить, що я полька та і прабабуся була українкою. одна з невісток прабабусі була з лемків... то вона володіла не лише укр.мовою, знала рідну, знала польську...
kira_plast• 03 июня 2021
Обирайте щось бюджетніше й на ганіть Львів. До них їде ввесь світ - от і ціни такі. Дуже бюджетно й дуже дешево там теж є:)
Через Букінг просто пошукайте.
Колдунья-вещунья• 03 июня 2021
Ответ дляviter33
Це історія міста (під Польщею)
+ Личаків - польські поховання
Це історія міста (під Польщею)
+ Личаків - польські поховання
під Польщею був свого часу Київ, і так само поляки приїзджають до Києва, якщо цікавитися історією, то слід памятати роки, коли з Києва вигнали євреїв та поляків
, це відносно не зовсім давно
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я латинську вчив на І курсі юр.факу - теж не означає, що я - давній римлянин !!))
Львів - тісно пов’язаний з історією Польщі, тому саме польські туристи тут будуть завжди.
Колдунья-вещунья• 03 июня 2021
Ответ дляkira_plast
Через Букінг просто пошукайте.
от і я вважаю, що простіше обрати для туризму місце більш бюджетне , ніж Львів, а на такий бюджет як Львів до карантину можна було подорожувати і побачити багато міст в ЕС
Ответ дляКолдунья-вещунья
, це відносно не зовсім давно
Київ відійшов Москві у 1686 (Польща продала).
Львів відійшов від Польщі у 1939
Суттєва відмінність, дуже суттєва
Львів відійшов від Польщі у 1939
Суттєва відмінність, дуже суттєва
Ответ дляКолдунья-вещунья
Одне другому не заважає (можна кожного разу їздити в інше місто/місце, якщо любите мандрівки)
Колдунья-вещунья• 03 июня 2021
Ответ дляviter33
ну от, під поляків ’заточене’ ціноутворення, та сама оренда, це реальна відповідь на питання автора. чому? тому що не на укр.туриста розрахований Львів, те саме було з ПБК, який був ’заточений’ під гаманці росіян до 2014 року.
Точный_сантиметр• 03 июня 2021
Ответ дляЛенивица-красавица
Я мiсто Львiв люблю, але коли на Рiздво нам озвучили цiну 100 у.о за добу в дуже простенькiй квартирцi, я змiнила ставлення до людей. Звiсно я розумiю свята та все таке, але банальне наживання на своiх таких глибоко вiруючих людей менi незрозумiле.
Колдунья-вещунья• 03 июня 2021
Ответ дляviter33
зараз підкорюємо Південь і Центр України- дуже багато інформації та вражень, як показала практика. Цілеспрямовано відпочити останній раз у Львові я була у 2013 році і достатньо, тепер лиш жд.вокзал- транзитом, чи з пересадкою, не той Львів, яким я його памятаю до середини 2000х
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я вас прошу !!!
Розрахований на УКРАЇНЦІВ Буковель значно дорожчий від польського Закопаного !!
Так що не треба львівські ціни пов’язувати виключно з поляками !! + поляки - не швейцарці (щодо доходів), поляки рахують кожну копійку і доволі економні (щоб не сказати по-іншому)))
100pudov
• 03 июня 2021
Ответ дляНе обижаюсь
Спасибо, на букинге не смотрела. Нам надо с балконом, курящие.
Ответ дляКолдунья-вещунья
Кожному своє.
При бажання в Україні можна знайти багато цікавого.
Але я - лінтяй, мені простіше на 2 дні злітати в Прагу чи Валенсію ))
100pudov
• 03 июня 2021
Ответ дляКомиссия50%
Та є квартир купа. Туризм наркився, студіків немає в такій кількості як завжди. Тому ціни опустили. Просто хтось хоче пооб....ти Львів, або не вміє шукати. Попасти на обманщиків недобросовісних орендодавців всюди можна. У всіх містах
Та ваша купа .... не подходит под мои требования.