Советничаю тут• 09 апреля в 13:13
Вже напекли?
Ось такі вийшли: паска, пасочка й пасунчик маленький . А ще є дві де дуже підійшли і вийшли з шляпками.
Мати тріля• 09 апреля в 16:30
Ответ дляБиблиотекарь
Супер!!! Які гарненькі😍 Тільки не мастіть їх глазур´ю, бо зіпсуєте ввесь цей шикарний вигляд😍
Море Щастя• 09 апреля в 16:38
Ответ дляЯ супер-пупер
Чому ви не робите гладеньким верх?
А навіщо, якщо зверху буде товстий шар глазурі?
Смешнюча• 09 апреля в 17:08
Ответ дляЯ супер-пупер
Чому ви не робите гладеньким верх?
Это тесто с творогом, оно не выходит очень гладким, я пекла плетенки на основе творожного-дрожжевого, потрескались) Но вкус интересный у теста.
Я супер-пупер• 09 апреля в 17:33
Ответ дляСмешнюча
Просто ви не робите руками півкулю, якщо його гарно округлити, то воно буде гладеньке
Смешнюча• 09 апреля в 17:39
Ответ дляЯ супер-пупер
Я не делаю из этого теста паски. Просто ответила на коммент. И дело не формовке, это специфика теста. Опыт у меня и приличный. В выпечке я разбираюсь.
Цвіпканя• 09 апреля в 17:57
Ответ длянаКоблучках
Так, напекли. Глазурі зверху не буде.
А почему глазури не будет?
Цвіпканя• 09 апреля в 18:11
Ответ дляХомо_сапиенс
Мне Намелака испекла))
Оно конечно красиво, не спорю, но мне не воспринимается как Паска. Инстаграмное нечто
Ответ дляМоре Щастя
1.5 кг муки з білком 12+, 1.6-1.7 кг муки з білком 10.3
65-70 гр свіжих дріжджів
300 мл молока
550 гр цукру. Це солодка, якщо не любите солодку, то 400-450.
1 кг жирного кисломолочного сиру
6 яєць 6 жовтків
200 гр масла
Чайна ложка солі
20-30 гр ванільного цукру (за смаком)
Цедра 2-4 паельсинів (за смаком, не обов´язково)
Опара:
Тепле молоко (34-36градусів), дріжджі, 2-3 ст.ложки цукру, 4-5 ст.ложок з гіркою муки. В тепле місце хвилин на 25-30.
Можна зробити заварну опару, але то вже для фанатиків, проста цілком нормальна.
Сир подрібніть блендером або протріть через сито.
Цукор розітріть з цедрою.
Яйця+жовтки збийте з цукром з цедрою, ваніллю, сіллю.
Додайте сир і вимішайте до однорідності.
Додайте опару.
Додавайте муку частинами. Тісто не рідке, трохи липкувате.
Додавайте частинами м´яке масло, вимішуючи тісто. Спочатку буде липнути, потім стане еластичне і не липке.
Довго місити не треба, достатньо однорідної консистенції і щоб не липло.
Тісто перекладаєте в великий пакет, зав´язуєте, ставите на ніч в холодильник.
Через 11-12 годин витягуєте тісто, залишаєте годинку, щоб зігрілось в теплому місці.
Додаєте в тісто попередньо замочені в апельсиновому соці або коньяку сухофрукти. Обов´язково просушені і підпилені мукою.
Вимішуєте тісто з сухофруктами (розкачуєте тісто в пласт, насипаєте сухофрукти, закручуєте рулет, потім ще трохи місите, щоб все рівномірно розподілилось.
Тісто по формам на 1/3.
Дати підійти хвилин 40.
В духовку на 170 градусів до готовності. Час не пишу, бо духовки різні, розмір пасок різний. Перевіряйте готовність шпажкою.
65-70 гр свіжих дріжджів
300 мл молока
1 кг жирного кисломолочного сиру
6 яєць 6 жовтків
200 гр масла
Чайна ложка солі
20-30 гр ванільного цукру (за смаком)
Опара:
Цукор розітріть з цедрою.
Додайте опару.
Тісто по формам на 1/3.
Дати підійти хвилин 40.
Дякую! Може і я таку спечу як сир куплю. Бо на фото така як я люблю. 🥰
От тільки не знаю як зберегти ваше повідомлення.
Борода• 09 апреля в 19:47
Ответ дляУраганнаЯ
Яка мені різниця з кого ви ’угораєте’ доречі це ваше слово, точно з Кайдашевої сім´ї
Чомусь згадалась фраза з дитинства: «В піст головне не те що до рота, а те, що з рота»..Стільки зла в кількох відповідях:(((
Пишу_граммотно!• 09 апреля в 19:56
Ответ дляУраганнаЯ
Гарні в мене ще кисне. На 1.5 літри молока
Это их сколько будет
Пишу_граммотно!• 09 апреля в 19:57
Ответ дляБиблиотекарь
Жіночко ви звідки? Ви не з наших. Вас підкинули палюбасу
Советничаю тут
• 09 апреля в 20:14
Ответ длямимозка
Красота
Вишиванка• 09 апреля в 21:24
Ответ длямимозка
Скопируйте и сбросьте себе в ТГ или вайбер в Збережене/Нотатки
Море Щастя• 09 апреля в 21:24
Ответ длямимозка
Заскріньте)
Летюча помилка• 09 апреля в 22:00
Ответ дляМоре Щастя
Ні, це сирна паска з 12-годинним холодним розстоюванням. Років 8 чи 9 вже печу таку.
А скажіть будь ласка,чи чутно смак сиру в тісті?Що дає сир ,який смак ?
Давно без алко• 09 апреля в 22:50
Ответ дляЛЮБА
Завтра хочу поставить тесто , а печь буду в субботу
О, и я так делаю. Тут одна советчица года три назад скинула рецепт, что вечером тесто замешиваешь (без рук), а утром или днем печешь, а теперь каждый год их пеку. Без трехратного поднимания теста
Давно без алко• 09 апреля в 22:53
Ответ длянаКоблучках
Так, напекли. Глазурі зверху не буде.
На такую красоту глазурь и не нужна)
Давно без алко• 09 апреля в 22:56
Ответ дляФуліганка
Гарнюні у вас! У мене тісто стоїть. Але в мене три заміси
В різні дні робите? Чому три заміси?
Море Щастя• 09 апреля в 23:00
Ответ дляЛетюча помилка
Ні, сир в тісті не відчувається. Хіба що якщо сир погано подрібнити, він буде грудочками і даватиме відчуття резинових шматочків.
Сир дає вологість тісту, тісто досить важке і здобне, хоча жиру там не так і багато. І довше не черствіє.
Є мінуси - сирне тісто важче ’виробити’, наприклад, глютенового вікна ви майже не дочекаєтесь) тому його і роблять з довгим холодним розстоюванням, бо швидке не спрацює. Ну і підгорають вони трохи легше, треба уважно слідкувати і прикривати шапочку, а якщо духовка газова, бажано на дно ставити деко з водою.
Летюча помилка• 09 апреля в 23:04
Ответ дляМоре Щастя
Дякую.
Фуліганка• 09 апреля в 23:13
Ответ дляДавно без алко
В різні дні робите? Чому три заміси?
В сенсі три порції, але ж тари такої нема великої і шоб не перекисло, то я замісила в 7л каструлі зразу два, а тоді через годину ще один. Випікала за три рази
УраганнаЯ• 10 апреля в 00:06
Ответ дляБорода
Прийшлося адмінам їх видалити
Крошка Енот• 10 апреля в 00:34
Ответ дляДавно без алко
О, а тепер Ви поділіться, будь ласка, цим рецептом
. Бо дуже хочеться таке тісто, щоб ’без рук’