Хочу літні джинси Zara mom, але поміряти немає можливості. Похваліть свої моми від Zara- вдалі моделі, що гарно і комфортно сидять. Буду замовляти онлайн. І ще який розмір на талію 66 та бедра 90 см придбати
Ответ дляиванюся
У меня 4 пары джинс зара, для меня, они лучшие цена-качество.Размеры всегда четко по заровской поимерке( где вводите свои параметры)
А які серед них найкраще сіли по фігурі? Бо ж буває, що купиш онлайн декілька пар в одному розмірі, але лише одна сідає ідеально
Ответ дляmissksjusha
Ищите с реальными замерами, т. к у меня две пары 34 р и одни 32, бёдра у них +/ одинаковые, но талия у всех пар разная, хотя все модели идут mom fit