Жена брата Админа• 15 июня 2021
Рецепт дрожжевого теста
Девочки, посоветуйте рецепт дрожжевого теста. Такого, которое можно замесить сегодня и спрятать до завтра в холодильник. Чтоб на утро можно было пирожки сделать
АяВсёЗнаю• 15 июня 2021
Ответ дляKoka1904
В холодильник не треба ставити тісто
є нічне, хрущовське наче так зветься, повільної ферментації
ПоЗиТиВнАя• 15 июня 2021
5 стак муки 250 гр (780-800г), 100 г слив масла или растительного масла 80 мл, 2 ст л сахара, 50 гр сырых или 10 гр сухих дрожжей, 0.5 ч л соли, на час в холодильник, вымесить 30 мин постоит при комнатной темп. и жарить
МамОмужа• 15 июня 2021
Ответ дляKoka1904
Так,але тісто др.не ставиться в холодильник накриваєте рушником і все
Ставится. В пакет и завязать так, чтобы место было куда расти.
АяВсёЗнаю• 15 июня 2021
Ответ дляМамОмужа
звичайно.
повільна ферментація
АяВсёЗнаю• 15 июня 2021
Ответ дляKoka1904
Сіль,цукор,яйце,дріжді сухі,перекипячена вода тепла один стакан,3 ст.муки,3ст.ложки олії
цукор, дріжджі, мука та інше, треба писати в пропорціях, не всі на око.знають що і як.
МамОмужа• 15 июня 2021
Ответ дляKoka1904
Ви ж хочете щоб воно за ніч підросло,так навіщо в холодильник ставити?
Чтобы неперекисло.
АяВсёЗнаю• 15 июня 2021
Ответ дляЖена брата Админа
Спасибо, девочки
нічне хрущовське тісто , то пекти.
а смажити ранком зробите 《пирожки из заварного дрожжевого.теста》на поваренке ру, воно дуже швидко.робиться, головне , щоб на початок замісу була готова начинка, не треба чекати поки зійде тісто