Тролю как могу• 20 июня 2021
Дівчата, хто хоче бути гарною та стрункою? Всі сюди)
Підкинув мені ютюб в рекомендаціях цю японку ...і я залипла. В неї класні ефективні вправи на всі частини тіла. Голос приємний такий і сама вона дуже мила.
Після виконанна вправ для плечей та шиї в мене на другий день була крепатура і одночасно приємне відчуття легкості. Там вправи і для ніг, і для живота, і для обличчя. Вправи дуже цікаві, я таких раніше ніде бачила...більше половини точно. Дуже-дуже рекомендую!
железный занавес• 20 июня 2021
У меня на районе фитнес клуб закрылся, я в печали и как раз в поисках чего-то небанального и годного. Автор, спасибо за наводку, буду вечером делать. В избранное себе поставила.
Тролю как могу
• 20 июня 2021
Ответ дляжелезный занавес
Мені здалось, що ці впави саме такі, тому й поділилась.
Успіхів!