Советчицы тоже плачут• 20 июня 2021
То капець. Як вгамувати ліпшу подругу?
Подруга заміжня жінка, чоловік у неї дуже хороший (як на мій погляд), але, мені здається, що подруга досі кохає свого колишнього мужчинчика. На наступному тижні вона буде зустрічатися із ним по роботі. В них був бурний роман, похоть, страсті та таке інше. Колишній ще той бабій та абьюзер. Але по розповідям подруги теж кохав її. Обоє після цього роману взяли шлюб, але колишній нещодавно знову розвівся. Я переживаю, щоб в них знову нічого не закрутилося. Як вгамувати подругу? Я вже бачу, що вона готується до цієї зустрічі. Не піти вона не може, бо то робота. Може якось її чоловікові натякнути піти з нею? Нехай там буде з ним? Підкажіть, що краще?
Бабка-ежика• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Ні. Вибачте, але я буду перша хто розкаже йому про зраду, якщо така зрада буде. І подругу я про це попередила.
жесть......
вы хуже врага для нее
Сыро_Ежка• 20 июня 2021
Ответ дляЯ тут Живу
Вот прям представила эту ситуацию, чтобы какая-то лучшая подруга мне рассказала, куда и с кем мне лягать или не лягать. Я б реально офигела, не представляю, как с автором можно дружить, вообще никаких понятий о личном, о границах. Уверена, что автор одинока и живёт жизнью более успешной подруги.
Ну так меньше надо своими проблемами людей грузить и по ушам ездить, тогда и никто не будет лезть. Наверное же подруга автора на уши автору упала и рассказывала какая она жертва, несчастная, а тот мужчина козел, абьюзер и жалейте меня жалейте. Автор видно человек добрый, чуткий, напуган, что вот сейчас распрекрсная несчастная подруга к тому козлу вернётся и жизнь себе сломает. Наверняка же не один час ’плакалась’ и вываливала свою грязюку на автора, что автор уже хочет первентивные меры применить
Пффф 100%• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Що за нісенітниці? Вам ліпші подруги нічого не розповідають про своє життя? Чоловік наразі в неї дуже хороший, кохає її, вони багато років були лише друзями гарними.
Всі люди розповідають лише те, що вважають за потрібне! А як там у них насправді ніхто не знає. Інколи потім в процесірозлучення або після дізнаєшся про людей такі речі, що волосся дибки стає. А ви заладили ’хороший, хороший’.
Якщо вона з чоловіком щаслива, то нічого в неї з бувшим не буде. А готується, щоб гарно виглядати - звичайне бажання кожної жінки!
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляПффф 100%
А хто ви така, що збираєтесь щось там не допускати в житті дорослої людини? Звідки ви взагалі взяли, що там щось буде? Ви забагато на себе берете!
Она уже готова мужу подруги рассказать про измену))))
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляПрасковична
Вы точно не совсем здоровая
Прикривати зраду це здорово? Ну добре.
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляБабка-ежика
жесть......
вы хуже врага для нее
Що ще вигадаєте?
Бабка-ежика• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Ну так. У Вас, мабуть, всі подруги Вас штовхали у лапи бабія та абьюзера? Вибачте, у нас не так.
моя подруга не сует нос куда не просят и не навязывает свое виденье ситуации, ну а в трусы и мою постель точно не полезет
Я тут Живу• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Что и требовалось доказать
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Вы за своим мужиком смотрите, но думаю у Вас его нет
Пффф 100%• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Мені є діло, бо це моя ліпша подруга! Вам знайомо таке слово? Якщо Ви звикли, що Ваша хата з краю, то це зовсім не про мене, вибачте!
Якщо це ваша ліпша подруга, ви повинні підтримати будь-яке її рішення. Все.
Анонимарик• 20 июня 2021
Ответ дляПрасковична
Вы точно не совсем здоровая
Я б навіть сказала - совсем не здоровая
Бабка-ежика• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Що ще вигадаєте?
да в чем выдумка? что вы так и ждете, как ей напакостить?
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляСыро_Ежка
Так! Саме так і було! І я наразі дійсно боюся, що вона зруйнує свої відносини і сімю із прекрасним чоловіком і знову повернеться до тої багнюки!
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Прикривати зраду це здорово? Ну добре.
Да, Вы не имеете прав трепаться
Я тут Живу• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
У кого это у нас?
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляБабка-ежика
А моя всегда за любой мой купишь)
Фокус-Покус• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Зрозуміло. Але я дуже люблю свою подругу, намагаюсь її вгамувати якось.
Вы её только раззадориваете, запретный плод сладок. Надо тоньше тут, например, вскользь упомянуть что о её муже выясняла инфу свеженькая успешненькая одиночка. А про бывшего можно сказать что видели как он из ломбарда или швидкогроши выходил, у него что, финансовые трудности?
Бабка-ежика• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
ооо. да вы сами несчастны и боитесь, что она будет с любимым жить , а не с ’гарным чоловиком’?)
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляПрасковична
І про це я подругу попередила. Якщо така зрада дійсно буде з її боку.
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляАнонимарик
Я б навіть сказала - совсем не здоровая
Я думаю просто потрошить нас решила
Пффф 100%• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Щасливою з бабієм та абьюзером, який вже двічі брав шлюб? Ні, такого щастя я своїй ліпшій подрузі не бажаю. У неї зараз все щасливо.
До чого тут взагалі ваші бажання? Свої бажання ви можетереалізувати виключно у власному житті.
Я тут Живу• 20 июня 2021
Ответ дляСыро_Ежка
Не сложилось у меня такого впечатления. Я про ’добрый, чуткий’
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляБабка-ежика
Напакостить? Ви взагалі здатні до читання? Де я про пакості писала?
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляПрасковична
Да, Вы не имеете прав трепаться
В мене є право сказати правду, а не брехати в очі.
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Вы о ней не узнаете, спите спокойно. От таких как Вы нужно держаться подальше
Бабка-ежика• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
а кто собрался впереди паровоза бежать к мужу и вещать об измене жены?
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляЯ тут Живу
У кого это у нас?
В мене та ліпшої подруги. В нас не так.
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Разрушить ее семью это самая большая пакость
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Кто Вам дал это право?
Я тут Живу• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
А как узнаете? Будете лично присутствовать? А если не пригласят? Сами в кровать залезете?