Советчицы тоже плачут• 20 июня 2021
То капець. Як вгамувати ліпшу подругу?
Подруга заміжня жінка, чоловік у неї дуже хороший (як на мій погляд), але, мені здається, що подруга досі кохає свого колишнього мужчинчика. На наступному тижні вона буде зустрічатися із ним по роботі. В них був бурний роман, похоть, страсті та таке інше. Колишній ще той бабій та абьюзер. Але по розповідям подруги теж кохав її. Обоє після цього роману взяли шлюб, але колишній нещодавно знову розвівся. Я переживаю, щоб в них знову нічого не закрутилося. Як вгамувати подругу? Я вже бачу, що вона готується до цієї зустрічі. Не піти вона не може, бо то робота. Може якось її чоловікові натякнути піти з нею? Нехай там буде з ним? Підкажіть, що краще?
Пффф 100%• 20 июня 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Читаю и в шоке. Но лишний раз убеждаюсь , что никому, никогда, ни при каких обстоятельствах нельзя ничего рассказывать . Потому что как видим, даже лучшие подруги оказываются не нормальные .
Хотя авторицу мож жаба давит. Живет пресной жизнью, никому не интересна , вот и колотится , прикрываюсь добрыми побуждениями
Боїться, раптом подруга стане щасливою...
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляФокус-Покус
Я считаю что девушкам после 30 надо себя беречь от этих всяких любовных потрясений, нужно головой думать про будущее своё и старость в конце концов. Со всякими социопатами весело, но скучный и стабильный домашний тапочек надёжнее. Купите подруге дихлофос и накажите ей носить с собой в сумочке, чтоб перед глазами мелькал флакон. Это для бабочек в животе, пусть сдохнут твари.
Ви дуже гарно написали, підняли мені настрій, дякую.
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляЯ тут Живу
И Вы на него слюни пускали, а он ей достался
Ні.
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляБабка-ежика
до того же, что и чоловик, вы реально этого не понимаете?
Я вже двічі писала про статус чоловіка і подруги.
ЯНаПэПэ• 20 июня 2021
Ответ дляФокус-Покус
Ви королева сарказму

Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляПффф 100%
Щасливою з бабієм та абьюзером, який вже двічі брав шлюб? Ні, такого щастя я своїй ліпшій подрузі не бажаю. У неї зараз все щасливо.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Саме моє втручання призведе до цього? Цікаво як саме? Типу на зло мені чи що?
Наприклад: вона і не думає спати, а Ви їй ідеї підкидуєте, що станеться і як це можна зробити. Якщо тиснете можливо і з протиріччя.
Тей хто ’рятує’ ризикує завести того, кого ’рятує’ в такі обставини, щоб вже точно його рятування були треба. Тому варто зупинитися, подивитися всередину і розібратися в собі, якщо звісно Ви готові, щоб Ви були двома дорослими і відповідальними за своє життя подругами, а не героєм і бідашкою
Томатико• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Мені є діло, бо це моя ліпша подруга! Вам знайомо таке слово? Якщо Ви звикли, що Ваша хата з краю, то це зовсім не про мене, вибачте!
Подруга це не мама рідна. А чужа людина. І пхати свого носа ви не маєте права. Матом вас треба вихрестити.щоб ви зрозуміли раз і назавжди що у чужі сім´ї не лізуть!скілтки подруга матиме коханців то вас не обходе!чоловік на людях може бути ідеальний.а насправді ніякий..
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Чомусь не думала про це, дякую.
Yog-Sothoth• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Яке рішення я приймаю? Приймати рішення буде вона, а моя задача не допустити, щоб вона наробила помилок.
Вы считаете подругу не разумным детем?
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляТоматико
Для Вас ліпша подруга то є чужа людина? Все. Мені все зрозуміло! Не маю бажання з Вами спілкуватися!
Бабка-ежика• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
это по вашему мнению ошибка, а она может думать иначе, потому и спрашиваю, кто вам дал право принимать за нее решение?
Анонимарик• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
У Вас немає подруг які за Вас щиро турбуються? Від всіх вбігли?
Автор,вона вже рішення прийняла,все,вже Ви нічого не зробите
Якщо Ви дійсно хороша подруга,то Ваша задача по максимуму прикрити тили і зробити так,щоб чоловік подружки потім не взнав нічого
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ для Yog-Sothoth
Вы считаете подругу не разумным детем?
Звісно що ні.
Сыро_Ежка• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
І що з нею сталося? Ві не підтримуєте звязок?
Это давно было, лет 8 или 9 назад. Сначала я очень злая была, во мне бурлили смешанные чувства злости и стыда за себя, что вот так я свое время тратила, давала себя использовать, сколько ее успокаивала, ’спасала’, часто себе во вред и за мой счет. И я ее видеть и знать не хотела вообще. Где то через год нас пытались помирить наши общие одногрупницы(мы учились вместе), что вот назовем ее Маня очень хочет встретится, поговорить, скучает и типа это я наломала дров, не будь дурой, ей и так тяжело и всячески намекали, что у Мани не все слава Богу, но она мне пусть сама расскажет(не знаю или это правда или это как манипуляция, сыграть на моем любопытсве). Я отмораживалась , потом Вконтакте ’запретили’, через впн мало кто хотел сидеть и постепенно многие связи сошли на нет. И сейчас без понятия. Зашла в вашу тему прям нахлынуло
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляБабка-ежика
Ще раз, для Вас особисто, я рішення приймати не буду.
Томатико• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Рідні тільки мати.батько і діти. ВСЕ!ІНШІ-чужі.
Бабка-ежика• 20 июня 2021
Ответ дляПффф 100%
вот тоже возникло такое ощущение
Фокус-Покус• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Ну серьёзно, не рвите сердце, каждый человек пзц своему счастью. А про дихлофос это психологический приём, он как красный свет на переходе сработает, а уж ей решать- остановиться или ломануться нарушая правила и рискуя собой.
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляАнонимарик
Ні. Вибачте, але я буду перша хто розкаже йому про зраду, якщо така зрада буде. І подругу я про це попередила.
Yog-Sothoth• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Звісно що ні.
Тогда - это ее задача не делать ошибок, а не ваша.
Бабка-ежика• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
касаемо работы одинаков
Пффф 100%• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
А хто ви така, що збираєтесь щось там не допускати в житті дорослої людини? Звідки ви взагалі взяли, що там щось буде? Ви забагато на себе берете!
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляСыро_Ежка
Зрозуміло. Але я дуже люблю свою подругу, намагаюсь її вгамувати якось.
Анонимарик• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Хай Бог милує від такої подружки
Бабка-ежика• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
не дай бог таких подруг
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляТоматико
Сімя не закінчується кровю.
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляБабка-ежика
не дай бог таких подруг
Ну так. У Вас, мабуть, всі подруги Вас штовхали у лапи бабія та абьюзера? Вибачте, у нас не так.
Бабка-ежика• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
вы его уже приняли и пытаетесь не дать ей сделать по своему
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Вы точно не совсем здоровая