Советчицы тоже плачут• 20 июня 2021
То капець. Як вгамувати ліпшу подругу?
Подруга заміжня жінка, чоловік у неї дуже хороший (як на мій погляд), але, мені здається, що подруга досі кохає свого колишнього мужчинчика. На наступному тижні вона буде зустрічатися із ним по роботі. В них був бурний роман, похоть, страсті та таке інше. Колишній ще той бабій та абьюзер. Але по розповідям подруги теж кохав її. Обоє після цього роману взяли шлюб, але колишній нещодавно знову розвівся. Я переживаю, щоб в них знову нічого не закрутилося. Як вгамувати подругу? Я вже бачу, що вона готується до цієї зустрічі. Не піти вона не може, бо то робота. Може якось її чоловікові натякнути піти з нею? Нехай там буде з ним? Підкажіть, що краще?
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляФокус-Покус
Вы её только раззадориваете, запретный плод сладок. Надо тоньше тут, например, вскользь упомянуть что о её муже выясняла инфу свеженькая успешненькая одиночка. А про бывшего можно сказать что видели как он из ломбарда или швидкогроши выходил, у него что, финансовые трудности?
Цей колишній не з нашої країни. Така розповідь точно не прокате.
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
В мене та ліпшої подруги. В нас не так.
Ну да - бежать мужу об измене рассказать это дружба, настоящая,крепкая)))
Пффф 100%• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Ні. Вибачте, але я буду перша хто розкаже йому про зраду, якщо така зрада буде. І подругу я про це попередила.
З такою подругою і ворогів не треба.
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляБабка-ежика
ооо. да вы сами несчастны и боитесь, что она будет с любимым жить , а не с ’гарным чоловиком’?)
Що? Ще раз? Вона наразі живе з коханим чоловіком. Любячий бабій та абьюзер може шукати третю жінку деінде.
Я тут Живу• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
В мене та ліпшої подруги. В нас не так.
Интересно, она хоть знает, что Вы её ’лучшая подруга’??
Пффф 100%• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Зрозуміло. Але я дуже люблю свою подругу, намагаюсь її вгамувати якось.
Ви себе вгамувати не можете. Що вже говорити про інших...
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляБабка-ежика
а кто собрался впереди паровоза бежать к мужу и вещать об измене жены?
Де я про це сказала? Я попередила подругу, що ЯКЩО ця зрада буде - буде і розмова з чоловіком. Так зрозуміліше?
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляПрасковична
Разрушить ее семью это самая большая пакость
Ви читати здатні? Я не хочу руйнувати її сімю, тому і не хочу щоб вона зустрічаласі із колишнім мужчинкою.
Фокус-Покус• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
І про це я подругу попередила. Якщо така зрада дійсно буде з її боку.
Очень скользкая ситуация. Вы потеряете свою подругу и семью её не спасете. А, и вы же останетесь крайней в любом случае. В таких случаях лучше делать вид что вы не знаете и знать не хотите, тогда есть шанс сохранить ваши отношения.
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляЯ тут Живу
А как узнаете? Будете лично присутствовать? А если не пригласят? Сами в кровать залезете?
Вона сама розповість.
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляПрасковична
Я їй це сказала, щоб вона не лягала у ліжко з колишнім! Ви здатні це зрозуміти чи ні?
Пффф 100%• 20 июня 2021
Ответ дляБабка-ежика
жесть......
вы хуже врага для нее
Я впевнена, якщо там уподруги нічого не буде, автор нафантазує і поділиться цими фантазіямиз її чоловіком. Схоже, що автор має види на чоловіка подруга. Інших варіантів тут немає, тому що вона більше переживає за її чоловіка, а не за подругу.
Фокус-Покус• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Значит создайте интригу вокруг её мужа. С таким настроением вам точно слоника не продать) сядьте подумайте хорошенько
Добрый Йиннот• 20 июня 2021
Или прекратить называть себя ’Одна моя подруга’, или прекратить себя считать Спасательницей общества.
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляФокус-Покус
Я їй це сказала навмисно, щоб вона не лягала у ліжко зі своїм колишнім!
Пффф 100%• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Прикривати зраду це здорово? Ну добре.
А ви чия подруга -подруги чи її чоловіка?
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляПффф 100%
Що за маячня? Ніяких видів на її чоловіка в мене немає і нічого фантазувати я не буду.
Анонимарик• 20 июня 2021
Ответ дляПрасковична
Я думаю просто потрошить нас решила
Складається таке враження
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляФокус-Покус
А це не може навпаки підштовхнути її до колишнього? Вона подумає, що її чоловік на когось там має види і така ’а чому б і мені так не зробити’.
Пффф 100%• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Напакостить? Ви взагалі здатні до читання? Де я про пакості писала?
Ви ж хочете її підставити перед чоловіком! Яка ж ви подруга?
Сыро_Ежка• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Так! Саме так і було! І я наразі дійсно боюся, що вона зруйнує свої відносини і сімю із прекрасним чоловіком і знову повернеться до тої багнюки!
Автор,я же вам говорю, чужому человеку мозги не выставишь. Вы ее до старости не сможете за ручку водить, спасать и оберегать. Скажите ей, что она первая вас втянулась в эту ситуацию своими слезами,соплями, жалобами и т.д и если сейчас она ’наломает дров’, чтоб не смела при вас эту тему подымать, плактаться и требовать вашего ресурса, вашего времени и нервов. Что вы ее предупредили. И что вытирать сопли ей не будете, ей не 6 лет,взрослая женщина, должна адекватно и критично оценивать ситуацию и свою жизнь.
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляПффф 100%
Я сказала їй це навмисно!
Фокус-Покус• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Вы ей на письку замок не повесите. А на свой рот вполне сможете. Я выше написала как надо действовать правильно, ультиматумы не работают когда кровь в пещеристых телах бушует, поймите же.
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляПффф 100%
Прочитайте що я писала вище. Я втомилася у кожному повідомленні писати одне й те саме.
Бабка-ежика• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
кто вам дал право это решать? откуда вы знаете как она живет? вы с ними в кровати спите и живете?
Пффф 100%• 20 июня 2021
Ответ дляПрасковична
З чоловіком подруги... А може і не дружба ...
Фокус-Покус• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Ну нет, конечно, такая корова нужна самому, вы как будто женщин не знаете)
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляСыро_Ежка
Так я їй це казала! Вона відповіла, що не вигадуй, нічого не буде. Я сподіваюся, але на душі все одно якось маятно.
Бабка-ежика• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
ну так я так и написала
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляФокус-Покус
Дякую. Я над цим поміркую.