Слухи-руки не распускаю• 04 июля 2021
Видалили зуб мудрості
3 дні тому, рана затягується, але ясна там підпухли і все ще щось виділяється, я не знаю, чи кров, чи гній. Неділя, до лікаря не потраплю. Пила 2 дні по 1 пакетику Німесил, лікар нічого не казав, але тепер сумніваюсь - може антибіотик якийсь випити на всяк випадок? Вже все їм, боюсь, щоб якусь інфекцію не занести в рану.
Престидижитатор• 04 июля 2021
Да как бэ в такую жару АТБ должны бы проколоть в больнице были, не?🤔
Просто болталка• 04 июля 2021
Всмысле выделяется? Там должен быть сгусток, чтобы рана затянулась и не было осложнений
Слухи-руки не распускаю
• 04 июля 2021
Не шили, видалили під місцевою анестезією. Трохи збільшився лімфовузол на шиї х тієї сторони, де видалили зуб, але він мене часто мучив, не міг прорізатись (не вистачало місця) і теж часто ясна і лімфовузол напухав.
ЖонДуан• 04 июля 2021
Ответ дляПросто болталка
Который нельзя травмировать, лезть языком. Кушать еду такую, чтобы не травмировать, нельзя не горячего не холодного
ЖонДуан• 04 июля 2021
почитайте в гугл, есть рекомендации, что нельзя при удалении зуба и, что можно кушать
Гага Газу• 04 июля 2021
Я бы не начинала пить антибиотик. Один день уже потерпите, а завтра сходите к врачу. У меня тоже был странный вкус с ранки, но я и Нимесил не принимала, правда мне врач дал пакетик с турундучками пропитанными жёлтым лекарством