Накрыло-не отпускает• 06 июля 2021

З якими сумками їздять ваші студенти?

Якщо навчаються в іншому місті і їздять автобусом. Яка зручна і надійна? Для дівчини.
Тоска в носках• 06 июля 2021
Ответ дляФайна_зупка
Аааа, то воно означає, шо нічого!))
Ну тепер понятно. Спасіба
Всігда пажалуста
автор Накрыло-не отпускает • 07 июля 2021
Ответ дляТоска в носках
За L треба доплачувати в транспорті ще , в метро зразу біжать з рулєткою міряти і в траліку купляла білет на чемодан я
Хм, не знала. Тоді без варіантів, треба М.
Ванна Тазиковна• 07 июля 2021
Агонь тема. Я зі своєю студенткою за три роки вже ’собаку з´їла’ на чумоданах: великий чорний) чумодан на 20+ кг у нас катався новою поштою через всю країну не раз- мамі барахло стірати поки красуня з моря з одним рюкзаком та спальніком у Карпати чеше. Або просто постірати - прання у гуртожитку дороге і машинки дуже неякісно вистірують, режими там непідходящі, сушити ніде - дешевше покатати 300 км. Є чумадан поменше - коли треба виглядати інтелігентно і котити його на каблучках уявляючи себе стюардесою, є рюкзак, коли можна бути пацанкою і заскочити додому на один день і то тому що мимо їде. З дому бере тільки багато різних готових м´ясних страв і сирники попаковані у харчову плівку. Потім закидує все у морозилку і на кілька тижнів вистачає. Може попросити котлеток новою поштою. О 19 відправляю - об 11 ранку вже завжди отримані.
Чебуравлик• 07 июля 2021
З запитання не зрозуміла, дитина буде жити в гуртожитку чи додому буде їздити?.... Бо всі вирішили що в гуртожитку, а я чомусь подумала, що ні... . У мене син правда, їздив і їздить з легеньким рюкзаком, там книжок не було як в школі, лише зошити .. + воду і щось перекусити. І то перекусити не завжди хотів брати,на першому курсі не можна було впихнути, купував там щось, на другому вже почав брати з дому
Тоска в носках• 07 июля 2021
Ответ дляВанна Тазиковна
Я як холодно теж висилаю вкусняшки, зручно , зранку вже забирала. А зараз чомусь 2 дні їде посилка
Файна_зупка• 07 июля 2021
Ответ дляВанна Тазиковна
Спасіба за кльовий лайфхак. Каклєти новою поштою. Ням нам)
Зранку ще гаряченькими приходять,якщо запакувать у газєту ’Сільські Вісті’?
А як застрягнуть дето на дорозі, бо грузовік обломиться...
Засмердіться могуть? Ото трешак буде...
Файна_зупка• 07 июля 2021
Ответ дляТоска в носках
Йомойо. Отож бо. Каклєти засмердяться
Ванна Тазиковна• 07 июля 2021
Ответ дляФайна_зупка
Засмердіться могуть? Ото трешак буде...
Нє-нє, каклєти попереднього заморожуються) І плотно запаковуються у плівку, щоб не унюхали ті, кому вони не призначені. Ну, і не у липні ж звичайно.
Файна_зупка• 07 июля 2021
Ответ дляВанна Тазиковна
Тоска в носках• 10 июля 2021
А що це всі притихли?