Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Дуже шкода, що зникла магія свят.7+2037 В скількох країнах ви побували і яка сама улюблена?7+1887 Зрозуміла, що не хочу працювати взагалі - ніким і ніде6+1656 Багато заробляю, страшно економлю на собі6+1366 Прифронтовой Харьков со светлом, Киев без!5+1355 Якщо чоловік забезпечує жінку, то що робить жінка взамін у стосунках?5+1265 Вчора нила, що задовбали графіки5+1245 ещё
Сейчас читают! Тут нова тривожність в світі))+931 Делитесь, чем себя побаловали?+621 Ваша реакция, если бы к вам+441 Украина готова вывести войска из Донбасса +421 Предлагаю уравнять в обязанностях М и Ж+371 Якщо чоловік забезпечує жінку, то що робить жінка взамін у стосунках?5+365 Вам было бы неприятно или спокойно относились бы к этому?+291