25 июля 2021

як приготувати пательню с куркою

Хочу чоловікові приготувати вперше. Хто вміє - треба там заздалегідь все обсмажити чи так запекати?
Зяблик протестант 25 июля 2021
Пательня це сковорідка. Шо ви хочете запікати???
автор Очень-очень 25 июля 2021
Ответ дляЗяблик протестант
Пательня це сковорідка. Шо ви хочете запікати???
Так воно так зветься - від слова ’Сковорідка’.
Ума Палата 25 июля 2021
Спочатку курку треба замаринувати. Потім викладаєте курку на пательню і ставите в розігріту духовку. Печете поки не зарум’яниться.
Green_Cat 25 июля 2021
Для першого разу краще курку на банку натягнути....
Зяблик протестант 25 июля 2021
Ответ дляОчень-очень
Так воно так зветься - від слова ’Сковорідка’.
Тоді курку на пательню, можна на братванку, тоді все в руру.
Зяблик протестант 25 июля 2021
Ответ дляGreen_Cat
Для першого разу краще курку на банку натягнути....
Я буду нині на фляшку садити))
Мост_Устал 25 июля 2021
Ответ дляУма Палата
Спочатку курку треба замаринувати. Потім викладаєте курку на пательню і ставите в розігріту духовку. Печете поки не зарум’яниться.
Дивна страва. І для цього треба саме пательню?) можна так запекти в любій посудині.
Автор, може не варто так морочитись? Не сворюйте собі лишніх проблем!
Зяблик протестант 25 июля 2021
Ответ дляМост_Устал
Дивна страва. І для цього треба саме пательню?) можна так запекти в любій посудині.
Автор, може не варто так морочитись? Не сворюйте собі лишніх проблем!
То пані, видко, перший раз то слово почула і захтіла поумнічати.
Ума Палата 25 июля 2021
Ответ дляМост_Устал
Дивна страва. І для цього треба саме пательню?) можна так запекти в любій посудині.
Автор, може не варто так морочитись? Не сворюйте собі лишніх проблем!
Може автор мала на увазі таку пательню , як у ресторані подають, з картоплею і овочами . Вона ж не написала, що мала на увазі.
автор Очень-очень 25 июля 2021
Ответ дляМост_Устал
Дивна страва. І для цього треба саме пательню?) можна так запекти в любій посудині.
Автор, може не варто так морочитись? Не сворюйте собі лишніх проблем!
Чоловік дуже любить. Там нічого складного - картопля, м´ясо, овочі - все це под соусом. Подається на пательні. Я саму технологію не знаю.
автор Очень-очень 25 июля 2021
Ответ дляУма Палата
Може автор мала на увазі таку пательню , як у ресторані подають, з картоплею і овочами . Вона ж не написала, що мала на увазі.
Так. Ту
Мост_Устал 25 июля 2021
Ответ дляУма Палата
Може автор мала на увазі таку пательню , як у ресторані подають, з картоплею і овочами . Вона ж не написала, що мала на увазі.
По суті, відверто кажучи, та палельня просто антураж) тож думаю не варто авторові так морочити собі голову і показувати соловікові яка вона господиня, і що три дні ради нього просиділа на кухні. Краще незай зробить щось простіше , а остальний час проведе у відпочинку!
Бутылка Кифира 25 июля 2021
Ответ дляОчень-очень
Чоловік дуже любить. Там нічого складного - картопля, м´ясо, овочі - все це под соусом. Подається на пательні. Я саму технологію не знаю.
Как обычно, для запекания под соусом. Курицу обжарить, лук обжарить, картофель обжарить, грибы и т.п. Все остальное, что быстро готовится, обжаривать не надо, наподобие зеленого горошка или болгарского перца. Это блюдо часто подается в ресторанах. Откройте пару меню, там будут ингредиенты, выберите свое, по вкусу.
Сижу на стуле 25 июля 2021
Ответ дляМост_Устал
Дивна страва. І для цього треба саме пательню?) можна так запекти в любій посудині.
Автор, може не варто так морочитись? Не сворюйте собі лишніх проблем!
Вы же заморочились, написав пост на украинском) Хотя не просто это вам далось. Почему бы и автору не заморочиться?)