Лика-прилипка• 26 июля 2021
Александр Рева...який сексуальний чоловік
Наче нічого особливого,але харизма... Що не відоме,чи кліп ну просто ах і ох.
А що для вас сексуальність? Чого не від всіх чоловіків її відчуваєш і бачиш?
Глубоководная селедка• 26 июля 2021
’Що не відоме,чи кліп ну просто ах і ох.’ - вызываю пояснительную бригаду, о чем здесь речь?
ПушАпница• 26 июля 2021
Ответ дляГлубоководная селедка
Словесный понос
Лика-прилипка
• 26 июля 2021
Ответ дляГлубоководная селедка
Невже не зрозуміло ,що там помилка при наборі тексту? Ви в житті теж такі гугі?