Спрошу_ка_я_у_мужа• 28 июля 2021

У яких незвичайних чи екзотичних країнах Ви бували?

Розкажіть! Буде дууже цікаво почитати Ваш досвід))

Я постійно читаю та дивлюсь туристичні огляди. Мрію побачити світ (бачила 5 стандартних країн). Особисто не знаю людей, які бували, скажімо, на острові Паски чи в Лесото.
Галябалована• 28 июля 2021
Не знаю, настолько ли они екзотические, но Индия, Сингапур, Австралия

автор Спрошу_ка_я_у_мужа • 28 июля 2021
Ответ дляГалябалована
А правда, що Сингапур виглядає ніби місто майбутнього? Дуже футуристично?
ksu_ermoshenko• 28 июля 2021
Экзотики не было
Ms. Скромность• 28 июля 2021
Багамские острова наверное , хотя доя меня лично экзотика была в Сан Франсиско
Моль Молливна• 28 июля 2021
Тай, Сингапур.
автор Спрошу_ка_я_у_мужа • 28 июля 2021
Ответ дляMs. Скромность
А чому так?
Галябалована• 28 июля 2021
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Для мене це виглядало так. Я була там більше 10 років тому. Взагалі не мала ніякого уявлення, куди їду (відрядження було в Австралію, а в Сінгапурі ’розірвали’ поїздку на один день).

Трынди-брынди• 28 июля 2021
В Беларуси 6 лет назад. До этого я думала, что американские фильмы про ссср это что-то типа пародии. Зима, злобная тетка в ушанке, шлагбаум, стать там-смотреть сюда.
ОливьЕЖечка• 28 июля 2021
Я в ней живу. Украина- чем дальше,тем экзотичнее
Отчебучкина• 28 июля 2021
Ефіопія,Танзанія,Кенія,Занзібар
автор Спрошу_ка_я_у_мужа • 28 июля 2021
Ответ дляГалябалована
Круто! А у мене були відрядження свого часу в Росії та Білорусь. Яка там Австрілія))

Хоча не шкодую, бо бачила Урал та Біловезьку Пущу. Як турист би не обрала ці місця, а по роботі побувала.
автор Спрошу_ка_я_у_мужа • 28 июля 2021
Ответ дляОтчебучкина
Ефіопія,Танзанія,Кенія,Занзібар
Одним туром чи окремо?
автор Спрошу_ка_я_у_мужа • 28 июля 2021
Ответ дляТрынди-брынди
Бувала двічі в Бресті. Так, щось таке є там))
Але дуже чисто, правда? В безхатьків я не бачила.
автор Спрошу_ка_я_у_мужа • 28 июля 2021
Ответ дляОливьЕЖечка
Тримаймось!
Я з вами
Роза завяла• 28 июля 2021
Малайзия
На морозе• 28 июля 2021
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
три месяца провела в стране Бутан, рассказывать можно сутками... это тайна мира. Очень надеюсь в октябре сделать старт еще раз в этот таинственный мир.
Железный коготь• 28 июля 2021
Індія - два місяці жила там
автор Спрошу_ка_я_у_мужа • 28 июля 2021
Ответ дляНа морозе
Слухайте, оце круто. Ви огляди по цій країні не робили?
Ніхто з моїх друзів не бував у цій частинці світу.
автор Спрошу_ка_я_у_мужа • 28 июля 2021
Ответ дляЖелезный коготь
Індія - два місяці жила там
Працювали чи їздили релакснути?)

Отчебучкина• 28 июля 2021
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Одним туром чи окремо?
Одним)
Обожнюю Африку)
Железный коготь• 28 июля 2021
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Працювали чи їздили релакснути?)
Вчилася за програмою Уряду Індії, ну і на Гоа на тиждень злітали. Об´їхали більшу частину узбережжя. Три дні були на півдні і чотири на півночі 🙃😉
На морозе• 28 июля 2021
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
нет, муж был там в командировке, а я с ним. Если есть возможность я очень советую... вы измените полностью свое мировоззрение, взгляд на живое и не живое...это просто другой мир.
Голодаю• 28 июля 2021
Индонезия, а именно Бали, у меня там дочка живёт
автор Спрошу_ка_я_у_мужа • 28 июля 2021
Ответ дляНа морозе
Ви мене дуже зацікавили!
Мамулька• 28 июля 2021
Камбоджа, о.Бали, Вьетнам, Сингапур
Ms. Скромность• 28 июля 2021
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
А чому так?
Такой контраст) бомжи в центре спят в коробках и никто им не указ, нарики и всякие сумасшедшие… и люди ходят мимо них, не обращая внимания
Галябалована• 28 июля 2021
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа

Згадала ще одну поїздку (доя мене вона була досить екзотичною), це було Коссово (невдовзі після війни). Скрізь військові з автоматами, ООновські машини. У місто - у супроводі місцевих.
автор Спрошу_ка_я_у_мужа • 28 июля 2021
Ответ дляОтчебучкина
Одним)
Обожнюю Африку)
А я не була. Якесь упереджене ставлення до цього континенту досі. Треба наважувались
Железный коготь• 28 июля 2021
Також нас возили на екскурсію у Джайпур і Агру. Тадж Махал показували і ще декілька екскурсій.
Жили ми біля Делі у місті Гургаон (Гуруграм).
На Гоа не з інституту возили - ми компанією з 9 чоловік з різних країн відпросились, щоб полетіти туди.
автор Спрошу_ка_я_у_мужа • 28 июля 2021
Ответ дляГалябалована
Так! Косово точно нестандартна точка.
А нас (працюю в журналістиці) з автоматами на Сході України супроводжували... Неочікувата екзотика на Батьківщині