Омлетик• 30 июля 2021
Аквапарк HAWAII
Хто був в цьому році, скажіть дійсно за надувні круги треба платити? Ми були останній раз у 2019 році, і вони були безкоштовні
Забыла что?• 30 июля 2021
Ответ дляОмлетик
Так, саме той
🤢🤢 Для чего вы туда вообще собрались? Ну это не аквапарк, зарабатывания бабла на дурачках( простите) езжайте к 7 км.. в аквапарк, коль вы в Одессе
Омлетик
• 30 июля 2021
Ответ дляЗабыла что?
Ми там були двічі і нам сподобалося. Може в тому аквапарку, що ви рекомендуєте і краще, але він далеко і витрачати час на дорого не хочу. Ви були в цих обох аквапарках?
Доставучая• 30 июля 2021
Ответ дляОмлетик
а чого свій круг не берете, не можна там?
Забыла что?• 30 июля 2021
Ответ дляОмлетик
Да... Я живу в Одессе, Гаваи эти ни о чем, по сравнению с 7 км. Но на 7 км да,надо доехать , и день выделить
Омлетик
• 30 июля 2021
Ответ дляЗабыла что?
Дякую. Може варто прислухатися до вашої поради. Бачу там можна бути цілий день і вартість не сильно відрізняється.
Забыла что?• 30 июля 2021
Ответ дляОмлетик
И там территория сама больше, детям там вообще супер, да и взрослым)
Омлетик
• 30 июля 2021
Ответ дляДоставучая
Та минулого разу ці круги по всьому аквапарку були, нас четверо і кожен брав той круг, а тепер якщо платити ще за 4 круги, то дуже дорого виходить. Так ціна зросла вдвічі за вхід.
Пульт от линолеума• 30 июля 2021
Ответ дляОмлетик
Сегодня были, круги бесплатно.
Омлетик
• 30 июля 2021
Ответ дляSolly85
Нет, мы не платили ничего
Дуже дякую за вашу відповідь)
Омлетик
• 30 июля 2021
Ответ дляПульт от линолеума
Сегодня были, круги бесплатно.
Дуже дякую за вашу відповідь)
Омлетик
• 30 июля 2021
Ответ дляПульт от линолеума
Сегодня были, круги бесплатно.
Сподобалося Вам, там?
Пульт от линолеума• 30 июля 2021
Ответ дляОмлетик
Сподобалося Вам, там?
Без восторга, но нормально. Мы 3й раз, то уже не сильно интересно.