мААААсквичка• 31 июля 2021

Що зі мною? Не маю бажання одягатися стильно і красиво.

Доброго дня,власне питання вже задала.
Вік 45+; керівна посада,відпустка.Ціле літо шорти,футболка,хвостик,без косметики,прикрас,босоніжки екко і я щаслива.
Виходжу через неділю на роботу,а в мене жахливий стан.Нетхочу наряжатися,не хочу діловий одяг,за роки все обридло. Не хочу нічого,тратити дам ,комбінували образи,прикраси,сумки,взуття.Навіть фарбувати волосся.Стрмилася від усього,нічого не в радість саме в цьому плані,а маю все ( одяг,взуття,прикраси,дорогі годинники на кожен день інший, сумки)

Чому так? Як бути,от дійсно душевний стан від цього поганий
автор мААААсквичка • 31 июля 2021
Тратити час

Блондинка в Законе• 31 июля 2021
У меня тоже такое было. Уволилась и забыла о юбках, костюмах и колготах НАВСЕГДА! Все раздала, выбросила и накупила джинс! Чувствую себя счастливой!
Поросенка• 31 июля 2021
А если хорошие джинсы + футболка/рубашка + удобная обувь + стрижка и окрашивание?
дЫнька• 31 июля 2021
Займіться власною справою і будете одягатися і виглядати як вам комфортно
Поросенка• 31 июля 2021
Ответ дляБлондинка в Законе
О да))) Я тоже избавилась от такого))) и накупила джинс)
ЭмчЭндЭм• 31 июля 2021
Я не маю можливості купувати гарний одяг. Можливо, ви собі не подобаєтесь і не хочете прикрашати?
Улыбчик• 31 июля 2021
У меня и без работы такой период был….. просто все равно, ничего не нравилось и не хотелось. Вот только начинаю выходить из этого состояния
автор мААААсквичка • 31 июля 2021
Ответ дляБлондинка в Законе
Я над цим задумуюся,вже теж роздарувала два шкафа брендових речей.
Глубоководная селедка• 31 июля 2021
у вас наверно не сильно любимая работа

Бесбардак• 31 июля 2021
Автор, а я обносилася до бомжа. Роботу втратила, зараз проблеми зі здоров´ям, дитину треба в школу зібрати, я гола і боса. Може це такий період і все пройде, Ви нічого не втрачаєте
автор мААААсквичка • 31 июля 2021
Ответ дляПоросенка
Джинси ні на мою роботу,іноді.Стрижка і решта і так все є.Алеиколи трачу на це час,постає питання для чого,навіщо,вчора під ноль підпидчла нігті і добре,маску зробила для обличчя ,вимилася і добре.Дивлюся на жінок на роботі,якиквочки..проблеми сходити на манікюр,накупити шмаття,а мене це вже побішує
автор мААААсквичка • 31 июля 2021
Ответ дляЭмчЭндЭм
Подобаюся ,подобаюся просто такою як є,без цих всіх ,,жіночих’ прекрас.
автор мААААсквичка • 31 июля 2021
Ответ дляБесбардак
Який розмір у Вас?
parele• 31 июля 2021
Ответ длямААААсквичка
Ну так и ходите как есть, в чем проблема?) Гардероб можно до минимума сократить и не париться.
Бесбардак• 31 июля 2021
Ответ длямААААсквичка
Який розмір у Вас?
Я не прошу, просто хочу Вас підтримати.
Дякую! :)
автор мААААсквичка • 31 июля 2021
Ответ дляУлыбчик
Що допомагає вийти з такого стану?
Волшебная палочка• 31 июля 2021
Ответ длямААААсквичка
Що допомагає вийти з такого стану?
Любовь))
Неважно Забей• 31 июля 2021
Поганий душевний стан от того, что не хочется наряжаться, но все таки хочется?
Или от того, что раньше всегда нравилось наряжаться, а сейчас не охота?
Чего Вы, не грустите
Самое важное это ухоженность. Можно же быть напомаженной и наряженной , но с прыщами на коже и потом вонять.
Если Вам не хочется и Вам комфортно без этого, то зачем себя насиловать ?
автор мААААсквичка • 31 июля 2021
Ответ дляparele
Питання в тому,що офіс- стайл в мене викликає обурення,люблю просто і зручно...каблуки,сукні вже не переношу

Поросенка• 31 июля 2021
Ответ длямААААсквичка
Купите 2 классных комплекта одежды, или много одинаковых вещей, чтобы выбор не отвлекал
автор мААААсквичка • 31 июля 2021
Ответ дляБесбардак
Я не прошу, просто хочу Вас підтримати.
Дякую! :)
Я розумію,не кажу,що просите..хочу просто приємне зробити,кому потрібно.
40каградусная• 31 июля 2021
Автор, у меня сейчас такое же настроение: ’ Все достало, ничего не хочу’).Плюс качели со здоровьем, пытаюсь сбросить вес и срываюсь, достало все - жара, окружающие люди, через неделю на работу и надеюсь, хандра пройдёт или, хотя бы, немного отступит.
автор мААААсквичка • 31 июля 2021
Ответ дляПоросенка
От дурне життя.Така робота,що одяг міняють часто,я як керівник не можу дозволити собі два костюми,будуть дурні пересуди.В якійсь мірі мабуть залежу від думки оточуючих,але водночас мене вони бісять своїм вузьким міркуванням.Мої підлеглі як кури,намагаються шмаття міняти,нігті перефарбовувати.Я вже елементарно не хочу з однієї сумки в іншу речі перекласти.
ПодругаМужа• 31 июля 2021
Ответ длямААААсквичка
Автор, мне 43, мне тоже тупо наплевать, шкафы ломятся, а я люблю носить то, в чем мне комфортно, а про обувь вообще молчу, как надену новую обувь (ту, что не носила в этом сезоне) ноги натру... так и живем))
ТелаЧьи нежноСти• 31 июля 2021
Ответ длямААААсквичка
Я на работу хожу в джинсах, футболке и кедах. Тоже руководитель.
В юности носила каблуки по 10 см и платья. Сейчас не хочу что-то.
Три года назад купила себе платье. До сих пор с бирками в шкафу висит.
автор мААААсквичка • 31 июля 2021
Ответ для40каградусная
Обіймаю Вас душею,нехай буде спокій на серці,бажання і настрій.
автор мААААсквичка • 31 июля 2021
Ответ дляПодругаМужа
Я така ж.
автор мААААсквичка • 31 июля 2021
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
В мене дурна держслужба,вій директор не розуміє такого підходу,я як приходжу стильно,в кедах , рубашка,брюки то іноді бурчить,що перезуйтеся в нас нарада...дибілтеі погляди,убогість.Роботу люблю.
Я_на_кожухе• 31 июля 2021
А у меня наоборот:смотрю в зеркало и ТАК хочется чего -то новенького
Вещам по 10 и больше лет,купить не могу на данный момент
Отблеск мысли• 31 июля 2021
Также, по этой причине не рассматриваю работу в офисе