Марафетчица• 03 августа 2021
Бориспіль. Пологовий будинок
Доброго вечора усім! Чи є тут дівчата, які народжували в Бориспільському пологовому в цьому році? Бо він же закритий на ремонт, а зараз під гінекологічне/пологове відділення відвели ліве крило на першому поверсі самої лікарні.
Сьогодні їздила туди на розвідку, завідуюча повідомила, що працює пологовий повноцінно.
Але цікавить питання, по скільки чоловік у палатах, чи нормальний родзал, що із душем (один на поверх чи можливо на декілька палат), чи дозволяють чоловіку приходити і перебувати у палаті?
Всім заздалегідь дякую!
Марафетчица
• 03 августа 2021
Ответ дляБубль Гум)
почему у зав. не выянили на месте из первых уст?
Тому що зловили її на 2секунди по дорозі на узі з породіллею.
Та й я не думаю, що вона відверто все б розказана. Хотілось би відгук тих, хто був там))
Бубль Гум)• 03 августа 2021
Ответ дляМарафетчица
там бы и спросили, мед.персонал и другие дамы на месте.
Поехали и ничего не выяснили...
надеюсь вам ответят на этом сайте.
Поехали и ничего не выяснили...
надеюсь вам ответят на этом сайте.
Марафетчица
• 03 августа 2021
Ответ дляБубль Гум)
Поехали и ничего не выяснили...
надеюсь вам ответят на этом сайте.
Поехали и ничего не выяснили...
надеюсь вам ответят на этом сайте.
Дівчат породіль не було нікого в коридорі. А от медперсоналу було аж п´ятеро, і всі як одна майже хором: ’тільки у завідуючої, ми нічого не розповідаємо’
Стильная штучка• 03 августа 2021
Запитайте на фб в групі Бориспіль для всіх або Довідковий Бориспіль, там якраз нещодавно тему пологового обговорювали.
Марафетчица
• 03 августа 2021
Ответ дляСтильная штучка
Ооо,дякую! Зараз пошукаю
Марафетчица
• 03 августа 2021
Ответ дляPaVa-AV
Читала на рекомменде о зыв девушки, она рожала в феврале этого года, так она в восторге от роддома. Это ее вторые роды были, первые в киеве были. Говорит, небо и земля.
Я теж старшу доньку народжувала в Борисполі майже 6 років назад, ну для першого разу в принципі нормально.
Але ця вагітність важче протікає, і я переживаю більше. Плюс почитала пости і коментарі у фб, як рекомендували мені вище. То щось не дуже й хочеться... Ніби там тільки 3 палати і 100% приймуть вже з нормальними схватками і розкриттям... А якщо буде така ситуація, як в мій минулий раз, що води відійшли, схватки були, а розкриття не було... То пишуть, що таких зараз відправляють в обласну або в 5 пологовий, що ніби-то в них немає де розміщати тих, хто довго не може розродитись
Ответ дляМарафетчица
А я Читала о киевских роддомах, так там тоже отзывы не очень. Даже в частных халатность и пофигизм. У меня будут третьи роды, первые вообще ничего не поняла, доверилась врачу, она меня окситоцином наколола, а после эпидуралку сделала (сама просила воя от боли). Но все прошло хорошо, ребенок здоров, я без разрывов, родила сама. Анастезиолог был хороший, все расчитал, я проснулась на потуги, все супер. Вторые роды были у Крыжановской Марины Витальевны, она тогда к нам попала по распределению с Луганска. Я в восторге. У меня из-за прижженной эрозии шейка плохо раскрывалась, она мне ввела специальный гель, она была рядом, она массировала поясницу, мы и пели, и танцевали и в итоге родила снова сама, без разрывов и анастезии. Вот третий раз тоже хочу к ней, она в Борисполь переехала и я нашла инфу что она там заведующая гинекологией. Буду договариваться рожать у нее. Потому что в Одессе дороже и стремно!
Марафетчица
• 03 августа 2021
Ответ дляPaVa-AV
Чула за неї. Лежала в 2019 році з запаленням яєчників в гінекології. Кажуть про неї, що як лікар в пологах вона супер. Але у стаціонарі, де вона завідуюча, бардак такий, що не передати словами... Є просто порівняння з 2014 роком та іншою завідуючою.
Тому об´єктивно сказати не можу нічого нажаль.