На морозе• 09 августа 2021

Як же приємно збирати свій урожай

Вийшов, вирвав і готуєш. І для виховання дітей корисно
автор На морозе • 09 августа 2021
Ответ дляА вот недавно
Ну не знаю😂
Це в мене у мами так, вона літрів 150 соку закриває томатного. Пам´ятаю, що ідеш збирати помідори - і 10 відер є )))

автор На морозе • 09 августа 2021
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А полов хто?
чи у вас маленька ділянка?
кроме помідор і огірків щось вирощуєте?
Маленька, десь 3 на 8, 1/3 займає 40 кушів полуниці під агроволокном, там полоти не треба, батоги рву і якісь бур´янчики. Ранньою весною була зелена цибуля і редиска, зелень (шпинат, салат, петрушка, базилік, кріп) - не все гарне, дещо не зійшло, помідори, огірки, морква, перець, баклажани, був зелений горошок, все. Там нема що робити.
вре_Динка• 09 августа 2021
Ответ дляФсеСама
Какое счастье - иметь свой дом. Я бы много не садила, но вот зелень/ огурцы/ помидоры - с удовольствием бы)). Мой ребёнок, в года 4 выдал, когда мы приехали к родителям: Мама, тут столько всего и все бесплатно!))) до сих пор вспоминаем, как только приезжаем в село и идём на огород собирать урожай)))
а рассада? а химия от вредителей и удобрения? а трудочасы на обработку всего этого?
Глаза_в_3_карата• 09 августа 2021
Ответ дляЛюблю Поумничать
Так помидоры растут на рейках и клипсами подвязаны изначально, лежат на агроволокне, чистенькие. Сетку натянет любой мужчина, это такая ерунда. Главное сделать не поле огроменное, а маленькие огороды с проходами.
Читаю многих и понимаю, что вы видели по телевизору сельские огороды 80х годов. Сейчас много, что усовершенствовано.
почему по телевизору?)
каждый день перед глазами)
вре_Динка• 09 августа 2021
а вообще, автор, искренне рада за вас, что вам это нравится и заходит... вы так с любовью об этом рассказываете... что аж приятно слушать
автор На морозе • 09 августа 2021
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Так, суниця ремонтантна безвуса, вирощується з насіння, дуже смачна. А помідори в мене були шикарні колись різні, але фітофтора все побила, я викинула весь урожай і після цього вирішила, що мені таких емоцій більше не потрібно) На огірках теж листя сохне, але вони все рівно є, а фітофтора - то вже зараза
Дякую. Ось і в мене серце болить дивитися, як ті плоди гронами нав´язані, не втигли дозріти, а чорніють, зриваю, викидаю. Огірки теж посозло листя - це павутинчастий кліщ, аое я пізно ліщналась, що таке буває, але хоч родять.
автор На морозе • 09 августа 2021
Ответ дляБабканадвоесказала
В мене таж біда з помідорами, ми пропустили момент коли їх треба було підв´язати. І половина з плодами лишились на землі. Ми з Хмельнитчини, ночі в нас вже дуже холодні. Помідори ті, що не підв´язані почали хворіти. Вже думаю завтра обірвати їх і лишити дозрівати, бо їх багато і шкода буде як просто почорніють
А що дозріють, куди їз класти, може і я так спробую? Дякую
автор На морозе • 09 августа 2021
Ответ дляПлакулька
Ну это первый год интересно,а потом пофиг будет.
Моїм ні, різні діти.
автор На морозе • 09 августа 2021
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Сорняки убрать, удобрить, подвязать, а если атака каких-то паразитов - обработать? Может у вас пару кустов, так это реально для души. А у моих соседей пара соток, так они на меня ещё косо смотрят, что бурячки не сажаю
Ну не пару, штук 30, але роботи біля них немає.

Глаза_в_3_карата• 09 августа 2021
Ответ дляНа морозе
))) Аж заздрю, що вам це приносить таке задоволення)

А я мрію спробувати, як воно без города живеться). Ще жодного року так не жила.
Але не можу зважитися залишити його заростати (в мене 10 соток кроме кущів і садка)
Бабканадвоесказала• 09 августа 2021
Ответ дляНа морозе
Дозріють. Як і на грядці. В сухе темне місце, бажано в ящик сітчастий( пластмасовий) щоб дихали. В моєї мами часто так зберігаються( бо вона не хоче хімією бризкати).
автор На морозе • 09 августа 2021
Ответ длявре_Динка
Дякую, реально там відпочиваю, бвгаю декілька ращів на день, заглядаю, огірок за лень так виростє, прикольно спостерігати. От помідори трішки настрій псують, ну то досвід.
автор На морозе • 09 августа 2021
Ответ дляБабканадвоесказала
Дякую, я теж не хочу хімією, тоді сенс в цій грядці. Спробуб так зробити.
автор На морозе • 09 августа 2021
Ответ дляГлаза_в_3_карата

Так залиште собі пару соток, а інше газон. Цього дрстатньо для сім´ї.
Глаза_в_3_карата• 09 августа 2021
Ответ дляНа морозе
У мене всього більше 20 соток ділянка (селище). Для газону теж достатньо місця, і його теж потрібно впорядковувати.
Думаю залишити на рочок не саженим, буду всім пояснювати - щоб земля відпочила (і собі!). А там би вирішила, чи він мені потрібен.
Але, чомусь страшно)
автор На морозе • 09 августа 2021
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Але, чомусь страшно)
Земля під паром, це закалка така, пахати, в мене мама така
Глаза_в_3_карата• 09 августа 2021
Ответ дляНа морозе
Що?)
не зрозуміла
автор На морозе • 09 августа 2021
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Що?)
не зрозуміла
Ну пар, земля відпочиває, термін
Глаза_в_3_карата• 09 августа 2021
Ответ дляНа морозе
Ну пар, земля відпочиває, термін
термін ’пар’ знаю, далі не зрозуміла - ’пахати, в мене мама така’

ЯяяКакаджамбо• 09 августа 2021
Ответ дляНа морозе
А не гніє, не пріє? Дякую
Ні, воно зразу висихає. Якщо залишити купу трави нерозкидану - так, всередині за півдня зпріває, згорає, а на грядках воно зразу обсихає
автор На морозе • 09 августа 2021
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ну, 10 соток - то фантастика, я б не змогла, а Ви можете, в мене мама соток 20 має, але наймає помічників, бо не може все сама.
вре_Динка• 09 августа 2021
Ответ дляГлаза_в_3_карата
это у вас закалка такая пахать, у автора мама такая же как вы.. пашет на земле
автор На морозе • 09 августа 2021
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Дякую, візьму на замітку.
Глаза_в_3_карата• 09 августа 2021
Ответ дляНа морозе
Та, змогти - може й змогли б, але не думаю що воно варте таких зусиль.
І правда, коли пару грядок, вони будуть в радість (наверно)))
А вот недавно• 09 августа 2021
Ответ дляНа морозе
Так я ж посадила немножко. Просто довела до ума, капельный полив, мульчирование, сетка затеняющая, подвязка и охренеть... я прозрела. Лучше меньше, но такого урожая у нас никогда не было. Я ни разу не полола (ненавижу). На работе закормила всех
Глаза_в_3_карата• 09 августа 2021
Ответ длявре_Динка
Так у меня нет такого желания. Но не могу решиться не сажать, так как в моем окружении это социально не одобряемо (и у моей мамы, что важно для меня).

Наверное, поэтому огород у меня вызывает только негативные чувства.
вре_Динка• 09 августа 2021
Ответ дляГлаза_в_3_карата

засадите гречкой
гречка положительно сказывается на землю
Глаза_в_3_карата• 09 августа 2021
Ответ длявре_Динка
засадите гречкой
Спасибо, думала об этом)
вре_Динка• 09 августа 2021
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Спасибо, думала об этом)
официальная отмаазка... грузчку засадили... и что то посадили и ухаживать не надо
автор На морозе • 09 августа 2021
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Це точно, пахати не варте того урожаю.