Я шалунья• 17 августа 2021
Платна довідка Сімейний лікар! Жах
Сума дріб´язкова, але неприємна ситуація. Прийшла до свого сімейного в державну лікарню, взяти довідку!!! І вуаля довідка платна, а точніше платний бланк на який буде друкуватися звичайнісінька довідка у басейн! Треба йти в реєстратору і купляти бланк довідки за 30 грн, на ній вже стоять всі печаті, а потім треба йти до свого сімейного і він її заповнює! Як Вам такий прикол? Це взагалі законно? :-)
Банка с бутылками• 17 августа 2021
чек за справку дают?
что в нем написано? какую услугу оплачиваете?
долой_лама• 17 августа 2021
И у нас так. И завести карточку вроде столько стоит. Платила в том году и если честно не помню сколько
Я шалунья
• 17 августа 2021
Ответ дляБанка с бутылками
чек за справку дают?
Ніякого чека ніхто не дає, просто платиш 30 грн, а тобі дають пустий бланк з печатями і штампом.
ЯяяКакаджамбо• 17 августа 2021
Ответ дляСорока белобока
Нет, не законно.
Почему нет?
Продажа бланка законно.
Я шалунья
• 17 августа 2021
Ответ длядолой_лама
Що карточку завести платно, це я ще можу зрозуміти. Але довідки ж безкоштовні, а тут додумалися продавати бланки)))
Жабры жабы• 17 августа 2021
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Почему нет?
Продажа бланка законно.
С чеком законно. Без него-нет. Поликлиника ’башляет’ для своих нужд.
Фамильная фондюшница• 17 августа 2021
Подзвоніть на гарячу лінію МОЗ. Не за 30 грн, а просто з цікавості. Нехай Вітя їм люлєй вставить
ЯяяКакаджамбо• 17 августа 2021
Ответ дляФамильная фондюшница
Часто сами звоните?
Я шалунья
• 17 августа 2021
Ответ дляСтебель_березы
это разводняк
Так, але прийшлося купити той бланк.
Фамильная фондюшница• 17 августа 2021
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Часто сами звоните?
Я напряму Ляшку дзвоню)
Стебель_березы• 17 августа 2021
Ответ дляЯ шалунья
Так, але прийшлося купити той бланк.
ну так, кто согласен тому и продают
легкий кипишь сделал бы этот бланк бесплатным
долой_лама• 17 августа 2021
Ответ дляЯ шалунья
А каждом кабинете принтер и все равно все выписки тащи. Поэтому меня ничего не удивляет.
Страна у нас такая
Кстати прививки (бланки) делала на своём принтере у них нет бланков
Страна у нас такая
Бабульция• 17 августа 2021
Ответ дляЯ шалунья
Лікарня в невеличкому містечку Київської області

Телефон ГЛ МОЗ в помощь... Уточняйте.
ЯяяКакаджамбо• 17 августа 2021
Ответ дляФамильная фондюшница
Я напряму Ляшку дзвоню)
Аааа.
А я подумала болеете кверулянством. А то оно лечится.
Я шалунья
• 17 августа 2021
Ответ дляФамильная фондюшница
Я напряму Ляшку дзвоню)
А не будуть з мене ізгоя потім робити за ці 30 грн. Для мене ця сума дріб´язкова, просто сама ситуація здалася дивною і навіть смішною. Йдеш, купляєш бланк вже зі штампом і печаттю, а якщо хтось так купить собі той бланк і щось сам понаписує в довідці, сам собі діагноз напише. Реально така тупизна, за ці 30 грн. Тільки позоряться
Бабульция• 17 августа 2021
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Часто сами звоните?
Например, последний раз недавно звонила, почему нашу ЖК районную, чтобы тупо попасть к гинекологу, нужно направление семейного врача... Сюррр...
ЯяяКакаджамбо• 17 августа 2021
Ответ дляБабульция
Облегчились? Понравилось?
Экспертиза• 17 августа 2021
Ответ дляФамильная фондюшница
А вы туда пробовали дозвониться? Я да. Дней 10. А потом пришлось ехать регистрировать заявление. И все сипло понятно на месте.
Я шалунья
• 17 августа 2021
Ответ дляБабульция
Телефон ГЛ МОЗ в помощь... Уточняйте.
Та я не буду дзвонити, тут написала, щоб почути думки зі сторони. Може якби хотіли ю за довідку 300, то може б і стала скаржитися, за 30 грн, не хочу свій час і нерви псувати!
Бабульция• 17 августа 2021
Ответ дляЭкспертиза
Я дозваниваюсь за 5-10 минут... Там большой наплыв звонящих.
Бабульция• 17 августа 2021
Ответ дляЯ шалунья
То есть правда Вам не нужна? Прижать к ногтю мошенников в своей поликлинике Вы не хотите? К чему тогда тема?