Ласунка• 08 сентября 2021
Допоможіть, проголосуйте за назву будівельно-монтажної фірми, чи запропонуйте
уже б давно відкрила, та назву не можу придумати, уже місяць часу, спочатку будемо займатись ремонтами,потім розширення послуг до будівництва
Будь-ласочка напишіть чи вам, як потенційному замовнику послуг, є якась різниця як називається фірма?
Результат:
вже голосів:
13 (36.11%)
жодна відповідь не подобається
9 (25%)
Файна Хата(запропонували )
5 (13.89%)
Перша будівельна
4 (11.11%)
НадСтрой (звати мене Надія)
3 (8.33%)
Стильна хата
2 (5.56%)
БРОБ (б-во, ре-т, обслуг.будин
Ласунка
• 08 сентября 2021
Ответ дляУгги в горошек
ТвойСтрой
дуже дякую, допишу собі на розгляд
Кудряшка Сью• 08 сентября 2021
Заплатите 100-200 баксов и закажите нейминг. В Файной хате то БРОБ я бы ничего не покупала
Инфотуфелька• 08 сентября 2021
Ответ дляЛасунка
дуже дякую, допишу собі на розгляд
Как фамилия владельца?
Ласунка
• 08 сентября 2021
Ответ дляКудряшка Сью
грошей на це немає, краще обладнання якесь куплю
Кудряшка Сью• 08 сентября 2021
Ответ дляЛасунка
Зря, нейминг и брендинг - основа успешной работы. Вы же знаете, как корабль назовешь, так он и поплывет))) Рассмотрите ИльСтрой или СтройПотенциал ещё.
Ласунка
• 08 сентября 2021
Ответ дляКудряшка Сью
знаю, тому так довго і думаю))))
Леди_в_ночи• 08 сентября 2021
Ответ дляЛасунка
Афігєть. А сайт вам не написати за спасіьа, щоб ви собі краще обладнання купили. Простота, которая хуже воровства.
Ласунка
• 08 сентября 2021
Ответ дляЛеди_в_ночи
я у Вас щось вкрала? назву компанії? я попросила проголосувати і все!
Тра Ля Ля• 08 сентября 2021
В ’Першій будівельній’ проработала моя мама 19 лет, так что не плагиатничайте
Ласунка
• 08 сентября 2021
Ответ дляТра Ля Ля
там має дописуватись місто в кінці назви цієї
Любительница• 08 сентября 2021
Ответ дляТра Ля Ля
Если бы вы знали сколько ’строительных альянсов’
Тра Ля Ля• 08 сентября 2021
Ответ дляЛюбительница
Знаю, что несколько - сама причастна к этой сфере). Но, если есть возможность остановить клонирование, почему бы не воспользоваться моментом? 😉
Тра Ля Ля• 08 сентября 2021
Ответ дляЛасунка
Да-да). Это действительно начало названия)
Зупка_цем• 08 сентября 2021
Перша будівельна - якийсь совок
я б не співпрацювала , тільки заснована, а вже ’Перша’