Не пью, не курю• 27 сентября 2021
Оренда, де краще знімати?
Доброго дня! Порадьте, що краще.
Перший варіант. Бюджет дозволяє зняти однокімнатну квартиру в 10 поверховому будинку, розташуванням недалеко від зупинки транспорта (5 хв.), магазини там же. Відсутня поруч школа (3 зупинки транспорту), садок є, та нам він не потрібен. Головний мінус для мене відсутність нормальної парковки для машини. На місцях біля будинку, шанс запаркуватися нормально, якщо приїхати да 17.00
Другий варіант. Двоповерховий будинок розділений на 6 квартир, зі своїм закритим двориком, паркомісцем. До транспорту 12-15 хвл. пішки, магазини, нормальні, там же. Школа, десь 6-7 хвл. пішки.
Ремонт там і там сучасний. Є нюанси, та вони не принципові. На інші варіанти з нормальним ремонтом коштів не вистачіть.
Результат:
вже голосів:
39 (82.98%)
Другий варіант
5 (10.64%)
Перший варіант
3 (6.38%)
Клик
Запасная спина• 27 сентября 2021
Второй вариант, так понимаю транспорт вам не особо нужен, авто есть.
Не пью, не курю
• 27 сентября 2021
Ответ дляЗапасная спина
Дитина може їздити на гутки, інколи сама.
Бабушка мороз• 27 сентября 2021
разве тут есть выбор?
я противник низких этажей. но с закрытой территорией в 100 раз лучше да пусть хоть первый будет.
Не пью, не курю
• 27 сентября 2021
Ответ дляБабушка мороз
разве тут есть выбор?
Ніколи не жила в приватному секторі та за цей варіант замислилась.
Бабушка мороз• 27 сентября 2021
Ответ дляНе пью, не курю
ну я частный сектор ненавижу. ассоциация сразу с сельской хатой.
но нормальный двух этажный современный дом со своей закрытой территорией - +++++
Бабка-ежика• 27 сентября 2021
Вам или машина или транспорт :))
Детям обычно не проблема пройти 10-15 минут :)
Гопница-Советчица• 28 сентября 2021
Год постройки дома на 6 квартир? Знаю есть такие очень древние до революционный с дер перекрытиями... институт он новый что у него с коммуникациям? Вода , отопление и самое главное канализация? Городские???
Не пью, не курю
• 28 сентября 2021
Ответ дляГопница-Советчица
2021 рік. Фактично, я буду першим винаймачем квартири. Вода міська. Опалення автономне. Каналізація - якась очисна стаціонарна станція. Назви я не запам´ятала.
Гопница-Советчица• 28 сентября 2021
Ответ дляНе пью, не курю
Ну вот если канализация септик это проблема, а вообще ищите ещё,второй вариант очень стремный вариант. Отопление газ?или что значит автономное?
Не пью, не курю
• 28 сентября 2021
Ответ дляГопница-Советчица
Ні, септик це яма. А тут очисна станція. Вона одна на будинок. Її обслуговуванням господар буде займатися. Уточнила, сказав розрахована на 10-12 чоловік.
Опалення котел на газу.
Не пью, не курю
• 28 сентября 2021
Ответ дляГопница-Советчица
Шукаю, думаю, з машиною ’халепа’, навіть там де є стоянки, місць на них не має. Беруть тільки на ніч, якщо знають, що господар місця десь поїхав. Це постійні танці з бубном