Парасюха• 06 октября 2021
Вакцинація. Я попала.
Сьогодні я вакцинувалась вперше файзером. Довго на це йшла, все...звершилось. І саме після вакцини я така радісна всім сповіщаю про подвиг і взнаю, що мої вакциновані двоє знайомих зараз хворіють ковідом. По декілька днів. В одної ломить тіло тиждень. В другої темпа, тиск. Оце я попала! Ну нафік ті вакцини, якщо все одно хворієш? Тільки не треба говорити, що вони захистять нас від важкого перебігу хвороби. Я й легкого не хочу з постковідним синдромом.
Дуняша• 07 октября 2021
Ответ дляДумы мои думы
Это очень странная выборка , если бы было привито половина населения 50на 50 могли бы о чем то говорить, а если привито 5% и и них есть заболевшие в стационаре , ну вывод сам по себе напрашивается
Це не вибірка. І не дослідження. Навіть статистикою не назвати, бо ніхто не вираховував коефіцієнти, похибки, в т.д. Просто сухі цифри. Наше відділення розгорнуте на 50 ліжок (включаючи 6 ліжок інтенсивної терапії) Від серпня місяця ми працюємо практично із 95% заповненістю.
А от з сьогоднішнього дня дали вказівку вести підрахунок вакцинованих, скільки доз отримав, який вік. Тому статистика буде пізніше.
Ламборджини• 07 октября 2021
Ответ дляviter33
Так не я їх забираю !!
Я підтримую рішення влади по їх обмеженню.
Бо по-доброму до людей не доходить
У вас хвороблива уява
Дуняша• 07 октября 2021
Ответ дляИлонаРовно
а яка загальна кількість була за пів року госпіталізовано та скільки померло (і вік померлих)? :(
По віку можу сказати, що 65-90. Решта інфо треба питати безпосередньо в статвідділі.
культУра• 07 октября 2021
Ответ дляВыступаю Я.
Я жутко переболела в марте. Поэтому на вакцину бежала вприпрыжку. Не нужно писать мне гадости, это мое решение и мой вывод после той вешалки, из которой я выгребаю до сих пор. А тоже тут умничала, что ковид - простудка обычная.
моя сестра тоже переболела в феврале, и как только пфайзер появился, побежала аж бегом, уже две сделала. Хотя она аллергик, и два года назад чуть не умерла от укуса пчелы
Дуняша• 07 октября 2021
Ответ дляГоризонтальный самовар
мої родичі похилого віку с кучею захворювань:сердецево-судинної системи,діабет і т.п.,перехворіли дома ще до вакцинації з ліками,які прописав сімейний.Все.
А були такі,що молоді здорові,померли в лікарні.
Так що ваш опус,як пальцем в небо.
І вакциновані зараз помирають,але це вам щаборонено говорити,якщо ви дійсно маєте хоч якесь відношення до медицини.
Так що ваш опус,як пальцем в небо.
Ваш опус, тим не менше, має значно менший ступінь довіри, бо ’родичі похилого віку’ - це до десятка осіб. Ото дійсно аргумент.
Дуняша• 07 октября 2021
Ответ дляГоризонтальный самовар
шо ви мелете?
які правила дистанції?
ви звідки пишете?
діти ходять в школи,садочки,секції,гуртки.
Люди ходять на роботу,ринки,розважальні заходи.
Всі їздять в суспільному транспорті.
В школі,в транспоті всіх розсажують в шаховому порядку на відстані 1.5м?
які правила дистанції?
ви звідки пишете?
Всі їздять в суспільному транспорті.
Ви читайте не крізь пальці, а в контексті, стосовно якого питання був написаний цей коментар.
Дуняша• 07 октября 2021
Ответ дляГоризонтальный самовар
у нас дуже висока смертність від пневмонії,як і власне у всьому світі.
Особливо високий показник смертності серед дітей віком до 5р.
Раніше ви не плакали?
Я щось не пригадаю раніше тут коментів лікарір чи мед.персоналу про таку високу смертність від пневмонії.
Якісь подвійні стандарти.
Раніше ви не плакали?
Якісь подвійні стандарти.
Я пишу лише про свою роботу. За всіх медпрацівників совєтчиці, хто тут щось пише, чи ні, відповідати не збираюсь. І не треба мені приписувати подвійні стандарти.
Ламборджини• 07 октября 2021
Ответ дляНеГолосую
Сейчас административка начнётся, с 05.10 все административные услуги через тест или сертификат держ
за распоостранение лжи
Ламборджини• 07 октября 2021
Ответ длякультУра
Еще не вечер, сори.
Уравнобешенная• 07 октября 2021
Ответ дляВыступаю Я.
И конечно же ходили без маски по толпам, доказывали, что она не нужна?))
Выступаю Я.• 07 октября 2021
Ответ дляУравнобешенная
Ходила в маске там, где заставляли.
Уравнобешенная• 07 октября 2021
Ответ дляВыступаю Я.
Ходила в маске там, где заставляли.
На подбородке, забыли уточнить?)
Выступаю Я.• 07 октября 2021
Ответ дляУравнобешенная
На подбородке, забыли уточнить?)
Носила по правилам, демонстративно не показывала своё негативное отношение к маскам. А к чему эти уточнения?
Уравнобешенная• 07 октября 2021
Ответ дляВыступаю Я.
Ну просто очень смешно читать - вот заболела ковидом, еле вылечилась. Но маску не носила, руки год не мыла, специально перецеловалась со всем ковидным отделением, чтоб доказать, что ковида нет. Люди часто сами виноваты в своих проблемах. И вакцина тоже не панацея для таких
Выступаю Я.• 07 октября 2021
Ответ дляУравнобешенная
Вы о каком-то своём конкретном знакомом это пишете?
ОченьПриятно-Царь• 07 октября 2021
Ответ дляЛамборджини
Нічого не буде. Тому що це складно довести.
Доречі скоро можна буде вколоти 3-тю дозу. А потім 4-ту та 5-ту
Як і вакцину від грипу)
культУра• 07 октября 2021
Сейчас в Европе по уровню госпитализаций на душу населения Румыния на 1 месте в Европе, Украина идет следом.
Вчера в Румынии закончились койки в реанимациях. На фоне этой новости сняли с должности премьер-министра страны в том числе за провал вакцинации.
В следствии перегруза больниц, были остановлены ВСЕ ПЛАНОВЫЕ ГОСПИТАЛИЗАЦИИ В ГОСУДАРСТВЕННЫХ БОЛЬНИЦАХ.
А все почему? Потому что процент вакцинации самый низкий в Европе
Секретница• 07 октября 2021
Ответ длякультУра
А что же у нас тратят 25 миллионов на популяризацию вакцинации из ковидных фондов строят дороги, а не медицинское снабжение, обучение персонала забили? Провалили вакцинацию румыны. Премьер-министр виноват, что люди не хотят быть подопытными.И Разумков сам не привился и украинцев не хочет заставить, так получается? А дажеесли его дожмут, людям легче не станет и доверие к вакцинации не появятся.
Запугивают, манипулируют, шантажируют, что дальше?
Застряла• 07 октября 2021
Ответ дляКопуша
І що? Вакцинація не гарантує, що ви не захворієте. Однак перебіг буде легшим.
І цього вам також НІХТО не гарантує.
І те, що не посрете від ускладнень ковід НІХТО не гарантує.
Ніхто ніколи нічого не гарантує.
Навіть усі виробники позбавлені законодавчо будь-якої відповідальності.
ВСЯ відповідальність - особисто на людині.
Кому як повезе.
Ніхто ніколи нічого не гарантує.
Кому як повезе.
Горизонтальный самовар• 07 октября 2021
Ответ дляДуняша
а ви спеціаліст лише по ковід?хворих пневмонією не лікували?
чому за інших?ви медик і не моги не знати ситуації зі смертністю по пневмонії.
Пластилин_Колец• 07 октября 2021
Ответ дляСекретница
слуги его выперли не из-за вакцинации,не надо фантазировать.
Секретница• 07 октября 2021
Ответ дляПластилин_Колец
Вот и не фантазируйте. Не писала что его выперли, а в контксте.
Пластилин_Колец• 07 октября 2021
Ответ дляСекретница
так его таки выперли уже,но вы так прямо в контексте подвели ,что недовольны им,что он не вакцинирован.типа,делайте выводы)))))))))
Секретница• 07 октября 2021
Ответ дляПластилин_Колец
Я не при чем к вашему восприятию текста. Я писала об одном, прочитали о чет-то своем.
Пластилин_Колец• 07 октября 2021
Ответ дляСекретница
’И Разумков сам не привился и украинцев не хочет заставить, так получается? А дажеесли его дожмут, людям легче не станет и доверие к вакцинации не появятся.’ - нуну.конечно я неправильно истолковала ваш текст и перед этим тоже ссылочки на него же))))) расчет у вас неверный,советчицы не заморачиваются тем,кто это.