Невропатолог прописал ребёнку в 2,5. Читаю инструкцию - написано от 4 лет. Кто-то давал детям и в каком возрасте?
Новогодняя пальма• 09 октября 2021
Ответ дляelena901
Яка причина призначення?Є нюанс по цьому препарату,має накопичувальну дію,тому радять приймати щонайменше півроку і друге є діти в яких виникають проблеми ШКТ.
Я вот не дитё, а принимать его не могу, сразу желудок болит((
Ответ дляНовогодняя пальма
Мені нещодавно виписали краплі від тахікардії,там теж травки,травки.На третій день прийому я думала помру,чесно,такі болі,дискомфорт,запор.А тут маленька дитина,яка може й не зможе пожалітись.
Ответ дляelena901
С рождения плохо спит ночью. Стандартно до сих пор хотя бы раз просыпается в слезах, причина непонятна