Счастье_же_вот_оно• 13 октября 2021
Дріжджові булочки. Пласкі та невисокі
Не виходить у мене формування булочок з простого дріжджового тіста. Звичайних, не солодких.
Я хочу отримати пласкі та невисокі булочки, але не знаю як сформувати. Тісто стягується, булочка виходить опуклою і високою або не дуже гарною, маленькою та пласкою.
Порадьте як працювати зі звичайним (не здобним, не масним) дріжджовим тістом, що зробити, щоб воно не з´їзджалося, як сформувати пласку кульку?
Пингвинчик сизокрылый• 14 октября 2021
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Дякую, дівчата!
може Ви хочете піту?